L.C.MANAGER, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36482056
DIČ: 2020014953
IČ DPH: SK2020014953
Župčany 176, Župčany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Župčany 176, Župčany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nábytku 31.03
Dátum vzniku: 10. 10. 2002
Základné imanie: 8,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 28. 10. 2002
Spisová značka: Sro/13750/P
Predmet podnikania (výber): prenájom hnuteľných vecí; - výroba posteľnej bielizne; - výroba konfekčných bytových výrobkov, výroba textilných výrobkov pre domácnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Luigi Cossar od 10. 10. 2002
    konateľ
  • Marco Cossar od 11. 4. 2014
    konateľspoločník
  • Silvia Cossar od 21. 3. 2011
    konateľspoločník
  • Sara Cossar od 7. 7. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť L.C.MANAGER, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 43 % na 28,0 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 3,9 mil. €.

3,9 mil. €
Tržby
28,0 tis. €
Zisk
4,0 mil. €
Celkové výnosy
2,3 mil. €
Aktíva
1,3 mil. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť
36,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 39,4 tis., 2022 2,9 tis., 2023 −52,2 tis., 2024 49,3 tis., 2025 28,0 tis.202139,4 tis.20222,9 tis.2023−52,2 tis.202449,3 tis.202528,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,5 mil., 2022 3,7 mil., 2023 3,3 mil., 2024 3,7 mil., 2025 3,9 mil.20213,5 mil.20223,7 mil.20233,3 mil.20243,7 mil.20253,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,9 mil. € 28,0 tis. €
2024 3,7 mil. € 49,3 tis. €
2023 3,3 mil. € -52,2 tis. €
2022 3,7 mil. € 2,9 tis. €
2021 3,5 mil. € 39,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,2 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok6,0 tis. €
  • Zásoby634,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky4,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky299,2 tis. €
  • Finančné účty217,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie13,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie8,0 tis. €
  • Kapitálové fondy201,7 tis. €
  • Fondy zo zisku139,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov949,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie28,0 tis. €
  • Rezervy46,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky133,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky354,4 tis. €
  • Bankové úvery486,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie346 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma L.C.MANAGER, s.r.o. v konkurze?

L.C.MANAGER, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma L.C.MANAGER, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala L.C.MANAGER, s.r.o. tržby 3,9 mil. €.

Je firma L.C.MANAGER, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 L.C.MANAGER, s.r.o. dosiahla zisk 28,0 tis. €.

Je L.C.MANAGER, s.r.o. platiteľom DPH?

L.C.MANAGER, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma L.C.MANAGER, s.r.o. sídli?

L.C.MANAGER, s.r.o. má sídlo na adrese Župčany 176, Župčany, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026