S.K.COMM, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36481424
DIČ: 2020014876
IČ DPH: SK2020014876
Mukačevská 15, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mukačevská 15, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 4. 9. 2002
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 9. 2002
Spisová značka: Sro/13684/P
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); - servis mobilných telefónov a príslušenstva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Stanislav Katriňák od 4. 9. 2002
    konateľspoločník
  • Mgr. Zdeňka Katriňáková od 1. 2. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť S.K.COMM, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 1,1 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 404,4 tis. €.

404,4 tis. €
Tržby
1,1 tis. €
Zisk
406,4 tis. €
Celkové výnosy
213,2 tis. €
Aktíva
62,0 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
10,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −10,8 tis., 2022 13,7 tis., 2023 −4,7 tis., 2024 −11,1 tis., 2025 1,1 tis.2021−10,8 tis.202213,7 tis.2023−4,7 tis.2024−11,1 tis.20251,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 321,7 tis., 2022 404,7 tis., 2023 407,5 tis., 2024 381,2 tis., 2025 404,4 tis.2021321,7 tis.2022404,7 tis.2023407,5 tis.2024381,2 tis.2025404,4 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 326,6 tis., 2022 406,0 tis., 2023 412,4 tis., 2024 382,5 tis., 2025 406,4 tis.2021326,6 tis.2022406,0 tis.2023412,4 tis.2024382,5 tis.2025406,4 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 2,6 tis., 2023 0, 2024 1,9 tis., 2025 1,9 tis.2021020222,6 tis.2023020241,9 tis.20251,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 404,4 tis. € 1,1 tis. €
2024 381,2 tis. € -11,1 tis. €
2023 407,5 tis. € -4,7 tis. €
2022 404,7 tis. € 13,7 tis. €
2021 321,7 tis. € -10,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,8 tis. €
  • Zásoby128,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky43,6 tis. €
  • Finančné účty35,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie33,2 tis. €
  • Fondy zo zisku4,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov22,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky259 €
  • Krátkodobé záväzky151,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma S.K.COMM, s.r.o. v konkurze?

S.K.COMM, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma S.K.COMM, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala S.K.COMM, s.r.o. tržby 404,4 tis. €.

Je firma S.K.COMM, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 S.K.COMM, s.r.o. dosiahla zisk 1,1 tis. €.

Je S.K.COMM, s.r.o. platiteľom DPH?

S.K.COMM, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma S.K.COMM, s.r.o. sídli?

S.K.COMM, s.r.o. má sídlo na adrese Mukačevská 15, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026