V.A.M.T., s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36476463
DIČ: 2020009178
IČ DPH: SK2020009178
Krivianska 1300, Lipany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Krivianska 1300, Lipany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.20
Dátum vzniku: 12. 11. 2001
Základné imanie: 115,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 3. 2008
Spisová značka: Sro/13169/P
Predmet podnikania (výber): maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu, služieb, výroby a dopravy; podnikateľské poradenstvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Kristína Leššo od 17. 2. 2025
    konateľ
  • Stanislav Leššo od 15. 11. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť V.A.M.T., s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 5 % na 359,9 tis. € a tržby jej narástli o 36 % na 3,5 mil. €.

3,5 mil. €
Tržby
359,9 tis. €
Zisk
3,6 mil. €
Celkové výnosy
3,3 mil. €
Aktíva
977,7 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
46,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,0 tis., 2022 2,1 tis., 2023 148,9 tis., 2024 341,6 tis., 2025 359,9 tis.20213,0 tis.20222,1 tis.2023148,9 tis.2024341,6 tis.2025359,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,3 mil., 2022 1,3 mil., 2023 1,7 mil., 2024 2,5 mil., 2025 3,5 mil.20211,3 mil.20221,3 mil.20231,7 mil.20242,5 mil.20253,5 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 1,4 mil., 2022 1,5 mil., 2023 1,8 mil., 2024 2,6 mil., 2025 3,6 mil.20211,4 mil.20221,5 mil.20231,8 mil.20242,6 mil.20253,6 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 2,5 tis., 2022 3,2 tis., 2023 58,5 tis., 2024 92,0 tis., 2025 96,0 tis.20212,5 tis.20223,2 tis.202358,5 tis.202492,0 tis.202596,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,5 mil. € 359,9 tis. €
2024 2,5 mil. € 341,6 tis. €
2023 1,7 mil. € 148,9 tis. €
2022 1,3 mil. € 2,1 tis. €
2021 1,3 mil. € 3,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,7 mil. €
  • Zásoby3,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky600,7 tis. €
  • Finančné účty4,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie21,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie115,0 tis. €
  • Fondy zo zisku12,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov490,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie359,9 tis. €
  • Rezervy23,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky551,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky590,7 tis. €
  • Bankové úvery1,2 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma V.A.M.T., s.r.o. v konkurze?

V.A.M.T., s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma V.A.M.T., s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala V.A.M.T., s.r.o. tržby 3,5 mil. €.

Je firma V.A.M.T., s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 V.A.M.T., s.r.o. dosiahla zisk 359,9 tis. €.

Je V.A.M.T., s.r.o. platiteľom DPH?

V.A.M.T., s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma V.A.M.T., s.r.o. sídli?

V.A.M.T., s.r.o. má sídlo na adrese Krivianska 1300, Lipany, 082 71.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026