STAVMAX Humenné, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36475823
DIČ: 2020025392
IČ DPH: SK2020025392
Tolstého 108, Humenné

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tolstého 108, Humenné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.73
Dátum vzniku: 16. 10. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2002
Spisová značka: Sro/13099/P
Predmet podnikania (výber): - tesárstvo; - maloobchod v rozsahu voľných živností; - veľkoobchod v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Igor Karško od 16. 10. 2001
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVMAX Humenné, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 42 % na 9,2 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 3,8 mil. €.

3,8 mil. €
Tržby
9,2 tis. €
Zisk
3,8 mil. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
555,8 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
11,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,9 tis., 2022 10,6 tis., 2023 15,7 tis., 2024 16,0 tis., 2025 9,2 tis.20217,9 tis.202210,6 tis.202315,7 tis.202416,0 tis.20259,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,2 mil., 2022 4,0 mil., 2023 2,9 mil., 2024 3,4 mil., 2025 3,8 mil.20213,2 mil.20224,0 mil.20232,9 mil.20243,4 mil.20253,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,8 mil. € 9,2 tis. €
2024 3,4 mil. € 16,0 tis. €
2023 2,9 mil. € 15,7 tis. €
2022 4,0 mil. € 10,6 tis. €
2021 3,2 mil. € 7,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok80,1 tis. €
  • Zásoby420,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky575,8 tis. €
  • Finančné účty153,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy371,9 tis. €
  • Fondy zo zisku863 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov167,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,2 tis. €
  • Rezervy15,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky303,9 tis. €
  • Bankové úvery348,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVMAX Humenné, s.r.o. v konkurze?

STAVMAX Humenné, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVMAX Humenné, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVMAX Humenné, s.r.o. tržby 3,8 mil. €.

Je firma STAVMAX Humenné, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVMAX Humenné, s.r.o. dosiahla zisk 9,2 tis. €.

Je STAVMAX Humenné, s.r.o. platiteľom DPH?

STAVMAX Humenné, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAVMAX Humenné, s.r.o. sídli?

STAVMAX Humenné, s.r.o. má sídlo na adrese Tolstého 108, Humenné, 066 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026