Promt SR, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36475122
DIČ: 2020008980
IČ DPH: SK2020008980
Petrovanská 34, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Petrovanská 34, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba chemikálií a chemických produktov 20.41
Dátum vzniku: 10. 9. 2001
Základné imanie: 700,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 12. 2001
Spisová značka: Sro/13024/P
Predmet podnikania (výber): - nákup, predaj a sprostredkovanie predaja priemyselných, spotrebných, potravinárskych výrobkov; - poľnohospodárska činnosť; mäsiarstvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Polomský od 10. 9. 2001
    konateľspoločník
  • Ing. Júlia Polomská od 24. 3. 2009
    konateľspoločník
  • Juraj Polomský od 3. 9. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Promt SR, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 30 % na 1,2 tis. € a tržby jej klesli o 25 % na 209,1 tis. €.

209,1 tis. €
Tržby
1,2 tis. €
Zisk
459,5 tis. €
Celkové výnosy
795,2 tis. €
Aktíva
703,6 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť
10,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −11,8 tis., 2022 −11,8 tis., 2023 −12,0 tis., 2024 1,7 tis., 2025 1,2 tis.2021−11,8 tis.2022−11,8 tis.2023−12,0 tis.20241,7 tis.20251,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 661,1 tis., 2022 215,8 tis., 2023 407,8 tis., 2024 278,6 tis., 2025 209,1 tis.2021661,1 tis.2022215,8 tis.2023407,8 tis.2024278,6 tis.2025209,1 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 1,1 mil., 2022 420,3 tis., 2023 609,8 tis., 2024 1,1 mil., 2025 459,5 tis.20211,1 mil.2022420,3 tis.2023609,8 tis.20241,1 mil.2025459,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 167, 2022 227, 2023 133, 2024 3,9 tis., 2025 3,8 tis.20211672022227202313320243,9 tis.20253,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 209,1 tis. € 1,2 tis. €
2024 278,6 tis. € 1,7 tis. €
2023 407,8 tis. € -12,0 tis. €
2022 215,8 tis. € -11,8 tis. €
2021 661,1 tis. € -11,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok178,2 tis. €
  • Zásoby251,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky175,7 tis. €
  • Finančné účty187,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie700,0 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky26,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie63,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Promt SR, s.r.o. v konkurze?

Promt SR, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Promt SR, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Promt SR, s.r.o. tržby 209,1 tis. €.

Je firma Promt SR, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Promt SR, s.r.o. dosiahla zisk 1,2 tis. €.

Je Promt SR, s.r.o. platiteľom DPH?

Promt SR, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Promt SR, s.r.o. sídli?

Promt SR, s.r.o. má sídlo na adrese Petrovanská 34, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026