PANTERA SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36474932
DIČ: 2020013886
IČ DPH: SK2020013886
Strojnícka 14, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Strojnícka 14, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 30. 8. 2001
Základné imanie: 1,6 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 9. 2001
Spisová značka: Sro/13005/P
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); - faktoring a forfaiting …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Anna Sabolová od 30. 8. 2001
    konateľ
  • Ján Šoltis od 15. 1. 2015
    konateľ
  • PANTERA PLUS, s.r.o. od 18. 5. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PANTERA SK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 6 % na 87,3 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 305,6 tis. €.

305,6 tis. €
Tržby
87,3 tis. €
Zisk
310,3 tis. €
Celkové výnosy
2,3 mil. €
Aktíva
2,1 mil. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť
59,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 93,4 tis., 2022 81,5 tis., 2023 91,4 tis., 2024 82,2 tis., 2025 87,3 tis.202193,4 tis.202281,5 tis.202391,4 tis.202482,2 tis.202587,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 300,1 tis., 2022 336,1 tis., 2023 281,8 tis., 2024 283,0 tis., 2025 305,6 tis.2021300,1 tis.2022336,1 tis.2023281,8 tis.2024283,0 tis.2025305,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 305,6 tis. € 87,3 tis. €
2024 283,0 tis. € 82,2 tis. €
2023 281,8 tis. € 91,4 tis. €
2022 336,1 tis. € 81,5 tis. €
2021 300,1 tis. € 93,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,8 mil. €
  • Zásoby17 €
  • Krátkodobé pohľadávky89,7 tis. €
  • Finančné účty367,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie320 €

Pasíva

  • Základné imanie1,6 mil. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov369,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie87,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky158,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PANTERA SK, s.r.o. v konkurze?

PANTERA SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PANTERA SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PANTERA SK, s.r.o. tržby 305,6 tis. €.

Je firma PANTERA SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PANTERA SK, s.r.o. dosiahla zisk 87,3 tis. €.

Je PANTERA SK, s.r.o. platiteľom DPH?

PANTERA SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PANTERA SK, s.r.o. sídli?

PANTERA SK, s.r.o. má sídlo na adrese Strojnícka 14, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026