PHOENIX GROUP, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36473448
DIČ: 2021583190
IČ DPH: SK2021583190
Nám. sv. Egídia 97/42, Poprad

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nám. sv. Egídia 97/42, Poprad Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 19. 6. 2001
Základné imanie: 13,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2004
Spisová značka: Sro/12858/P
Predmet podnikania (výber): - podnikateľské poradenstvo; - veľkoobchod v rozsahu voľných živností; - sprostredkovanie obchodu, služieb, dopravy a výroby …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PHOENIX GROUP, spol. s r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 25,5 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 319,5 tis. €.

319,5 tis. €
Tržby
25,5 tis. €
Zisk
319,5 tis. €
Celkové výnosy
2,8 mil. €
Aktíva
552,6 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť
70,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,9 tis., 2022 181, 2023 3,7 tis., 2024 −20,9 tis., 2025 25,5 tis.202116,9 tis.202218120233,7 tis.2024−20,9 tis.202525,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 310,5 tis., 2022 725,0 tis., 2023 543,1 tis., 2024 307,6 tis., 2025 319,5 tis.2021310,5 tis.2022725,0 tis.2023543,1 tis.2024307,6 tis.2025319,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 319,5 tis. € 25,5 tis. €
2024 307,6 tis. € -20,9 tis. €
2023 543,1 tis. € 3,7 tis. €
2022 725,0 tis. € 181 €
2021 310,5 tis. € 16,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok881,4 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok1,7 mil. €
  • Zásoby363 €
  • Krátkodobé pohľadávky66,3 tis. €
  • Finančné účty141,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie13,3 tis. €
  • Fondy zo zisku650 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov386,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie25,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky12,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,1 mil. €
  • Bankové úvery1,2 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PHOENIX GROUP, spol. s r.o. v konkurze?

PHOENIX GROUP, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PHOENIX GROUP, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PHOENIX GROUP, spol. s r.o. tržby 319,5 tis. €.

Je firma PHOENIX GROUP, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PHOENIX GROUP, spol. s r.o. dosiahla zisk 25,5 tis. €.

Je PHOENIX GROUP, spol. s r.o. platiteľom DPH?

PHOENIX GROUP, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PHOENIX GROUP, spol. s r.o. sídli?

PHOENIX GROUP, spol. s r.o. má sídlo na adrese Nám. sv. Egídia 97/42, Poprad, 058 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026