LUNYS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36472549
DIČ: 2020019518
IČ DPH: SK2020019518
Hlavná 4512/96, Poprad

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 4512/96, Poprad Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.31
Dátum vzniku: 20. 4. 2001
Základné imanie: 120,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 5. 2001
Spisová značka: Sro/12769/P
Predmet podnikania (výber): - maloobchod v rozsahu voľných živností; - veľkoobchod v rozsahu voľných živností; - sprostredkovanie obchodu, služieb a dopravy …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Kaňuk od 20. 4. 2001
    konateľ
  • Stanislav Petrula od 3. 4. 2018
    konateľ
  • K&A group, s. r. o. od 1. 5. 2021
    spoločník
  • KAŇUK Family, s.r.o. od 1. 5. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LUNYS, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 12 % na 4,7 mil. € a tržby jej narástli o 12 % na 137,7 mil. €.

137,7 mil. €
Tržby
4,7 mil. €
Zisk
140,7 mil. €
Celkové výnosy
62,0 mil. €
Aktíva
15,9 mil. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
17,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 979,4 tis., 2022 2,0 mil., 2023 2,7 mil., 2024 4,2 mil., 2025 4,7 mil.2021979,4 tis.20222,0 mil.20232,7 mil.20244,2 mil.20254,7 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 70,4 mil., 2022 85,0 mil., 2023 103,8 mil., 2024 122,7 mil., 2025 137,7 mil.202170,4 mil.202285,0 mil.2023103,8 mil.2024122,7 mil.2025137,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 137,7 mil. € 4,7 mil. €
2024 122,7 mil. € 4,2 mil. €
2023 103,8 mil. € 2,7 mil. €
2022 85,0 mil. € 2,0 mil. €
2021 70,4 mil. € 979,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok627,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok36,9 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok3,3 mil. €
  • Zásoby5,9 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky95,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky13,3 mil. €
  • Finančné účty1,5 mil. €
  • Časové rozlíšenie380,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie120,0 tis. €
  • Fondy zo zisku120,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov10,9 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,7 mil. €
  • Rezervy375,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,1 mil. €
  • Krátkodobé záväzky14,6 mil. €
  • Bankové úvery29,9 mil. €
  • Časové rozlíšenie305,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LUNYS, s.r.o. v konkurze?

LUNYS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LUNYS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LUNYS, s.r.o. tržby 137,7 mil. €.

Je firma LUNYS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LUNYS, s.r.o. dosiahla zisk 4,7 mil. €.

Je LUNYS, s.r.o. platiteľom DPH?

LUNYS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LUNYS, s.r.o. sídli?

LUNYS, s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 4512/96, Poprad, 059 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026