S.T.S. - security, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36456055
DIČ: 2020021322
IČ DPH: SK2020021322
Nižná brána 10, Kežmarok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nižná brána 10, Kežmarok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Bezpečnostné a pátracie služby 80.10
Dátum vzniku: 24. 6. 1998
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 7. 1998
Spisová značka: Sro/11227/P
Predmet podnikania (výber): - strážna služba; Čistiace a upratovacie služby

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marian Petruch od 3. 5. 2005
    konateľ
  • Ing. Mária Voláková od 22. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť S.T.S. - security, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 20 % na 30,5 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 327,1 tis. €.

327,1 tis. €
Tržby
30,5 tis. €
Zisk
338,6 tis. €
Celkové výnosy
199,6 tis. €
Aktíva
40,1 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť
96,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 26,9 tis., 2022 12,6 tis., 2023 31,6 tis., 2024 25,4 tis., 2025 30,5 tis.202126,9 tis.202212,6 tis.202331,6 tis.202425,4 tis.202530,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 391,6 tis., 2022 373,2 tis., 2023 370,0 tis., 2024 304,7 tis., 2025 327,1 tis.2021391,6 tis.2022373,2 tis.2023370,0 tis.2024304,7 tis.2025327,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 327,1 tis. € 30,5 tis. €
2024 304,7 tis. € 25,4 tis. €
2023 370,0 tis. € 31,6 tis. €
2022 373,2 tis. € 12,6 tis. €
2021 391,6 tis. € 26,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok19,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky18,6 tis. €
  • Finančné účty161,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku3,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie30,5 tis. €
  • Rezervy9,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky145,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma S.T.S. - security, s.r.o. v konkurze?

S.T.S. - security, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma S.T.S. - security, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala S.T.S. - security, s.r.o. tržby 327,1 tis. €.

Je firma S.T.S. - security, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 S.T.S. - security, s.r.o. dosiahla zisk 30,5 tis. €.

Je S.T.S. - security, s.r.o. platiteľom DPH?

S.T.S. - security, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma S.T.S. - security, s.r.o. sídli?

S.T.S. - security, s.r.o. má sídlo na adrese Nižná brána 10, Kežmarok, 060 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026