renova RN, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36455954
DIČ: 2020021300
IČ DPH: SK2020021300
Moskovská 8, Spišská Belá

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Moskovská 8, Spišská Belá Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.01
Dátum vzniku: 16. 6. 1998
Základné imanie: 243,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 7. 1998
Spisová značka: Sro/11217/P
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; - veľkoobchod a maloobchod v rozsahu voľných živností; - opravy odevov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Renáta Pospíšilová od 4. 5. 2015
    konateľspoločník
  • Ing. Rudolf Nikerle od 1. 9. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť renova RN, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 60 % na 5,3 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 271,5 tis. €.

271,5 tis. €
Tržby
5,3 tis. €
Strata
275,7 tis. €
Celkové výnosy
317,9 tis. €
Aktíva
241,6 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
30,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,5 tis., 2022 27,9 tis., 2023 13,5 tis., 2024 −13,1 tis., 2025 −5,3 tis.2021−1,5 tis.202227,9 tis.202313,5 tis.2024−13,1 tis.2025−5,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 297,6 tis., 2022 436,2 tis., 2023 418,8 tis., 2024 320,0 tis., 2025 271,5 tis.2021297,6 tis.2022436,2 tis.2023418,8 tis.2024320,0 tis.2025271,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 271,5 tis. € -5,3 tis. €
2024 320,0 tis. € -13,1 tis. €
2023 418,8 tis. € 13,5 tis. €
2022 436,2 tis. € 27,9 tis. €
2021 297,6 tis. € -1,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok174,9 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok1,3 tis. €
  • Zásoby36,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky10,7 tis. €
  • Finančné účty95,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie243,2 tis. €
  • Fondy zo zisku2,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-5,3 tis. €
  • Rezervy3,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky71,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma renova RN, s.r.o. v konkurze?

renova RN, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma renova RN, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala renova RN, s.r.o. tržby 271,5 tis. €.

Je firma renova RN, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 renova RN, s.r.o. vykázala stratu 5,3 tis. €.

Je renova RN, s.r.o. platiteľom DPH?

renova RN, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma renova RN, s.r.o. sídli?

renova RN, s.r.o. má sídlo na adrese Moskovská 8, Spišská Belá, 059 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026