S.L. tuning, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36452459
DIČ: 2020003788
IČ DPH: SK2020003788
Levočská 33, Stará Ľubovňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Levočská 33, Stará Ľubovňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 1. 1. 1998
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2003
Spisová značka: Sro/10892/P
Predmet podnikania (výber): - nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti; - sprostredkovanie obchodu; - požičiavanie videoprístrojov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mária Dlugolinská od 1. 1. 1998
    konateľspoločník
  • Ľubomír Dlugolinský od 26. 2. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť S.L. tuning, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 23 % na 121,6 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 384,7 tis. €.

384,7 tis. €
Tržby
121,6 tis. €
Zisk
384,7 tis. €
Celkové výnosy
1,9 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
68,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 72,8 tis., 2022 62,3 tis., 2023 92,6 tis., 2024 99,2 tis., 2025 121,6 tis.202172,8 tis.202262,3 tis.202392,6 tis.202499,2 tis.2025121,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 186,1 tis., 2022 197,5 tis., 2023 239,6 tis., 2024 327,1 tis., 2025 384,7 tis.2021186,1 tis.2022197,5 tis.2023239,6 tis.2024327,1 tis.2025384,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 384,7 tis. € 121,6 tis. €
2024 327,1 tis. € 99,2 tis. €
2023 239,6 tis. € 92,6 tis. €
2022 197,5 tis. € 62,3 tis. €
2021 186,1 tis. € 72,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,7 mil. €
  • Zásoby14,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,1 tis. €
  • Finančné účty198,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov970,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie121,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky688,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma S.L. tuning, s.r.o. v konkurze?

S.L. tuning, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma S.L. tuning, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala S.L. tuning, s.r.o. tržby 384,7 tis. €.

Je firma S.L. tuning, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 S.L. tuning, s.r.o. dosiahla zisk 121,6 tis. €.

Je S.L. tuning, s.r.o. platiteľom DPH?

S.L. tuning, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma S.L. tuning, s.r.o. sídli?

S.L. tuning, s.r.o. má sídlo na adrese Levočská 33, Stará Ľubovňa, 064 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026