EKON-SES, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36449628
DIČ: 2021324030
IČ DPH: SK2021324030
Ulica 1. mája 1247, Vranov nad Topľou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica 1. mája 1247, Vranov nad Topľou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Dátum vzniku: 3. 9. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2004
Spisová značka: Sro/10612/P
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovanie obchodu: poľnohospodárskych základných surovín, textilných surovín a polotovarov, kovov, s drevom,…; - veľkoobchod: s poľnohospodárskymi základnými produktami, s potravinami, nápojmi, tabakom, zeleninou, ovocím a zemia…; - maloobchod: s potravinami, nápojmi, tabakom, obuvou a koženým tovarom, s textilom, odevami, železiarskym tovarom a …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Alena Tkáčová od 15. 3. 2018
    konateľ
  • Ján Tkáč od 22. 5. 2022
    konateľspoločník
    Podiel: 100 % Vklad: 6 640 €

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EKON-SES, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 5 % na 29,1 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 370,9 tis. €.

370,9 tis. €
Tržby
29,1 tis. €
Zisk
387,4 tis. €
Celkové výnosy
383,9 tis. €
Aktíva
293,3 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
7,6 %
Návratnosť aktív (ROA)
65,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,9 tis., 2022 23,5 tis., 2023 27,6 tis., 2024 27,6 tis., 2025 29,1 tis.202118,9 tis.202223,5 tis.202327,6 tis.202427,6 tis.202529,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 254,0 tis., 2022 276,5 tis., 2023 331,6 tis., 2024 353,6 tis., 2025 370,9 tis.2021254,0 tis.2022276,5 tis.2023331,6 tis.2024353,6 tis.2025370,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 370,9 tis. € 29,1 tis. €
2024 353,6 tis. € 27,6 tis. €
2023 331,6 tis. € 27,6 tis. €
2022 276,5 tis. € 23,5 tis. €
2021 254,0 tis. € 18,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok77,9 tis. €
  • Zásoby6,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky206,9 tis. €
  • Finančné účty91,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku9,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov247,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie29,1 tis. €
  • Rezervy11,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky25,5 tis. €
  • Bankové úvery49,1 tis. €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) 9,9 % 7,2 % 9,1 % 8,5 % 6,5 % 7,9 % 6,8 % 7,3 % 7,3 % 6,8 % 5,5 % 3,8 %
Návratnosť aktív (ROA) 7,6 % 5,9 % 7,3 % 6,9 % 5,2 % 6,4 % 5,4 % 5,7 % 5,6 % 5,9 % 4,5 % 3,6 %
Zisková marža 7,8 % — — — — — — — — — — —
Hrubá marža 65,9 % — — — — — — — — — — —
Celková zadlženosť 23,6 % 17,9 % 19,7 % 18,7 % 19,2 % 19,1 % 21,0 % 22,0 % 23,4 % 13,7 % 18,6 % 5,8 %
Daň z príjmov 7 835 € — — — — — — — — — — —

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

História z obchodného registra

Osoby, ktoré už vo vedení ani vo vlastníctve nie sú

  • Melánia Tkáčováspoločník3. 9. 1997 – 21. 6. 2017

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EKON-SES, s.r.o. v konkurze?

EKON-SES, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EKON-SES, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EKON-SES, s.r.o. tržby 370,9 tis. €.

Je firma EKON-SES, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EKON-SES, s.r.o. dosiahla zisk 29,1 tis. €.

Je EKON-SES, s.r.o. platiteľom DPH?

EKON-SES, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EKON-SES, s.r.o. sídli?

EKON-SES, s.r.o. má sídlo na adrese Ulica 1. mája 1247, Vranov nad Topľou, 093 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 24. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 25. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 24. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026