INTERGLASS, s.r.o. Slovakia

Aktívna spoločnosť
IČO: 36447897
DIČ: 2020023456
IČ DPH: SK2020023456
Mierová 20, Medzilaborce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mierová 20, Medzilaborce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.19
Dátum vzniku: 3. 7. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 1997
Spisová značka: Sro/10442/P
Predmet podnikania (výber): - výroba a spracovanie skla; - brúsenie a leptanie skla; - výroba a predaj sklenených komponentov, úžitkového a ozdobného skla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavol Kocan od 3. 7. 1997
    konateľspoločník
  • Mgr. Jozef Hučko od 3. 7. 1997
    konateľspoločník
  • Ing. Michal Kocan od 26. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INTERGLASS, s.r.o. Slovakia v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 2,4 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 84,1 tis. €.

84,1 tis. €
Tržby
2,4 tis. €
Strata
56,3 tis. €
Aktíva
11,1 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −8,8 tis., 2022 −6,3 tis., 2023 9,2 tis., 2024 7,2 tis., 2025 −2,4 tis.2021−8,8 tis.2022−6,3 tis.20239,2 tis.20247,2 tis.2025−2,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 132,1 tis., 2022 176,9 tis., 2023 127,6 tis., 2024 96,6 tis., 2025 84,1 tis.2021132,1 tis.2022176,9 tis.2023127,6 tis.202496,6 tis.202584,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 84,1 tis. € -2,4 tis. €
2024 96,6 tis. € 7,2 tis. €
2023 127,6 tis. € 9,2 tis. €
2022 176,9 tis. € -6,3 tis. €
2021 132,1 tis. € -8,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,1 tis. €
  • Záväzky45,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INTERGLASS, s.r.o. Slovakia v konkurze?

INTERGLASS, s.r.o. Slovakia nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INTERGLASS, s.r.o. Slovakia tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INTERGLASS, s.r.o. Slovakia tržby 84,1 tis. €.

Je firma INTERGLASS, s.r.o. Slovakia v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INTERGLASS, s.r.o. Slovakia vykázala stratu 2,4 tis. €.

Je INTERGLASS, s.r.o. Slovakia platiteľom DPH?

INTERGLASS, s.r.o. Slovakia je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INTERGLASS, s.r.o. Slovakia sídli?

INTERGLASS, s.r.o. Slovakia má sídlo na adrese Mierová 20, Medzilaborce, 068 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026