RE + MONT, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36443531
DIČ: 2020005515
IČ DPH: SK2020005515
Torysa 360, Torysa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Torysa 360, Torysa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 28. 1. 1997
Základné imanie: 6,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 2. 1997
Spisová značka: Sro/10050/P
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovanie obchodu; - obchodná činnosť v oblasti spotrebného materiálu a priemyselného tovaru; pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Richard Križalkovič od 9. 5. 2006
    konateľspoločník
  • Oľga Križalkovičová od 26. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RE + MONT, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 19 % na 51,0 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 615,7 tis. €.

615,7 tis. €
Tržby
51,0 tis. €
Zisk
615,7 tis. €
Celkové výnosy
181,3 tis. €
Aktíva
131,7 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť
57,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −29,8 tis., 2022 −13,4 tis., 2023 69,2 tis., 2024 63,0 tis., 2025 51,0 tis.2021−29,8 tis.2022−13,4 tis.202369,2 tis.202463,0 tis.202551,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 328,1 tis., 2022 416,3 tis., 2023 556,8 tis., 2024 591,6 tis., 2025 615,7 tis.2021328,1 tis.2022416,3 tis.2023556,8 tis.2024591,6 tis.2025615,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 615,7 tis. € 51,0 tis. €
2024 591,6 tis. € 63,0 tis. €
2023 556,8 tis. € 69,2 tis. €
2022 416,3 tis. € -13,4 tis. €
2021 328,1 tis. € -29,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok14,3 tis. €
  • Zásoby5,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky8,2 tis. €
  • Finančné účty153,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,7 tis. €
  • Fondy zo zisku848 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov73,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie51,0 tis. €
  • Rezervy18,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky214 €
  • Krátkodobé záväzky30,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RE + MONT, s.r.o. v konkurze?

RE + MONT, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RE + MONT, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RE + MONT, s.r.o. tržby 615,7 tis. €.

Je firma RE + MONT, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RE + MONT, s.r.o. dosiahla zisk 51,0 tis. €.

Je RE + MONT, s.r.o. platiteľom DPH?

RE + MONT, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RE + MONT, s.r.o. sídli?

RE + MONT, s.r.o. má sídlo na adrese Torysa 360, Torysa, 082 76.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026