LUXERA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36443085
DIČ: 2020950844
IČ DPH: SK2020950844
Šenkvická cesta 7, Pezinok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šenkvická cesta 7, Pezinok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.47
Dátum vzniku: 15. 1. 1997
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 2. 1997
Spisová značka: Sro/29758/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľuboš Paxian od 21. 1. 2003
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LUXERA, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 692 % na 49,5 tis. € a tržby jej klesli o 17 % na 2,0 mil. €.

2,0 mil. €
Tržby
49,5 tis. €
Zisk
2,5 mil. €
Celkové výnosy
4,2 mil. €
Aktíva
2,7 mil. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť
18,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 99,5 tis., 2022 71,6 tis., 2023 51,0 tis., 2024 6,2 tis., 2025 49,5 tis.202199,5 tis.202271,6 tis.202351,0 tis.20246,2 tis.202549,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,5 mil., 2022 4,2 mil., 2023 3,0 mil., 2024 2,4 mil., 2025 2,0 mil.20214,5 mil.20224,2 mil.20233,0 mil.20242,4 mil.20252,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,0 mil. € 49,5 tis. €
2024 2,4 mil. € 6,2 tis. €
2023 3,0 mil. € 51,0 tis. €
2022 4,2 mil. € 71,6 tis. €
2021 4,5 mil. € 99,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok52,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok423,4 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok267,4 tis. €
  • Zásoby2,7 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky585,6 tis. €
  • Finančné účty177,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku700 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,6 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie49,5 tis. €
  • Rezervy34,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky191 €
  • Krátkodobé záväzky807,8 tis. €
  • Bankové úvery677,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LUXERA, s. r. o. v konkurze?

LUXERA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LUXERA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LUXERA, s. r. o. tržby 2,0 mil. €.

Je firma LUXERA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LUXERA, s. r. o. dosiahla zisk 49,5 tis. €.

Je LUXERA, s. r. o. platiteľom DPH?

LUXERA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LUXERA, s. r. o. sídli?

LUXERA, s. r. o. má sídlo na adrese Šenkvická cesta 7, Pezinok, 902 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026