MORDEL, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36442518
DIČ: 2022180369
IČ DPH: SK2022180369
Rabčice 68, Rabčice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rabčice 68, Rabčice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 21. 4. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2006
Spisová značka: Sro/17451/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rámci voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rámci voľných živností; demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Mordel od 21. 4. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MORDEL, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 35 % na 2,9 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 135,7 tis. €.

135,7 tis. €
Tržby
2,9 tis. €
Zisk
135,9 tis. €
Celkové výnosy
221,2 tis. €
Aktíva
42,0 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
33,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,7 tis., 2022 547, 2023 50, 2024 4,5 tis., 2025 2,9 tis.20215,7 tis.202254720235020244,5 tis.20252,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 193,9 tis., 2022 171,6 tis., 2023 133,6 tis., 2024 148,2 tis., 2025 135,7 tis.2021193,9 tis.2022171,6 tis.2023133,6 tis.2024148,2 tis.2025135,7 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 193,9 tis., 2022 173,9 tis., 2023 134,1 tis., 2024 148,2 tis., 2025 135,9 tis.2021193,9 tis.2022173,9 tis.2023134,1 tis.2024148,2 tis.2025135,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 1,3 tis., 2022 456, 2023 670, 2024 960, 2025 1,1 tis.20211,3 tis.20224562023670202496020251,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 135,7 tis. € 2,9 tis. €
2024 148,2 tis. € 4,5 tis. €
2023 133,6 tis. € 50 €
2022 171,6 tis. € 547 €
2021 193,9 tis. € 5,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok185,1 tis. €
  • Zásoby2,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky11,7 tis. €
  • Finančné účty21,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy31,7 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov124 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky9,4 tis. €
  • Bankové úvery166,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MORDEL, s.r.o. v konkurze?

MORDEL, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MORDEL, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MORDEL, s.r.o. tržby 135,7 tis. €.

Je firma MORDEL, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MORDEL, s.r.o. dosiahla zisk 2,9 tis. €.

Je MORDEL, s.r.o. platiteľom DPH?

MORDEL, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MORDEL, s.r.o. sídli?

MORDEL, s.r.o. má sídlo na adrese Rabčice 68, Rabčice, 029 45.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026