BRC Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36441635
DIČ: 2022163440
IČ DPH: SK2022163440
Robotnícka 945/1, Martin

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Robotnícka 945/1, Martin Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 25. 3. 2006
Základné imanie: 13,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 4. 2006
Spisová značka: Sro/17360/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovat…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti; prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním iných ako základných služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Drmla od 25. 3. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BRC Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 59 % na 63,0 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 2,8 mil. €.

2,8 mil. €
Tržby
63,0 tis. €
Zisk
2,6 mil. €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
460,8 tis. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť
20,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 34,5 tis., 2022 16,9 tis., 2023 101,7 tis., 2024 155,4 tis., 2025 63,0 tis.202134,5 tis.202216,9 tis.2023101,7 tis.2024155,4 tis.202563,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 mil., 2022 2,1 mil., 2023 2,8 mil., 2024 3,3 mil., 2025 2,8 mil.20211,9 mil.20222,1 mil.20232,8 mil.20243,3 mil.20252,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,8 mil. € 63,0 tis. €
2024 3,3 mil. € 155,4 tis. €
2023 2,8 mil. € 101,7 tis. €
2022 2,1 mil. € 16,9 tis. €
2021 1,9 mil. € 34,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok28,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok345,7 tis. €
  • Zásoby516,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky851 €
  • Krátkodobé pohľadávky502,0 tis. €
  • Finančné účty25,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie13,3 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov383,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie63,0 tis. €
  • Rezervy20,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky32,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky665,0 tis. €
  • Bankové úvery246,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BRC Slovakia s.r.o. v konkurze?

BRC Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BRC Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BRC Slovakia s.r.o. tržby 2,8 mil. €.

Je firma BRC Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BRC Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 63,0 tis. €.

Je BRC Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

BRC Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BRC Slovakia s.r.o. sídli?

BRC Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Robotnícka 945/1, Martin, 036 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026