REKOSTAV +, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36434078
DIČ: 2022055508
IČ DPH: SK2022055508
Bysterecká 3559/51, Dolný Kubín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bysterecká 3559/51, Dolný Kubín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 31. 8. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 9. 2005
Spisová značka: Sro/16587/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; demolácie, zemné práce a prípravné práce pre stavbu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dušan Zemenčík od 6. 10. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť REKOSTAV +, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 87 % na 1,3 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 296,6 tis. €.

296,6 tis. €
Tržby
1,3 tis. €
Zisk
298,7 tis. €
Celkové výnosy
75,7 tis. €
Aktíva
35,2 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť
11,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,5 tis., 2022 145, 2023 4,4 tis., 2024 10,2 tis., 2025 1,3 tis.20214,5 tis.202214520234,4 tis.202410,2 tis.20251,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 120,4 tis., 2022 115,0 tis., 2023 45,0 tis., 2024 272,5 tis., 2025 296,6 tis.2021120,4 tis.2022115,0 tis.202345,0 tis.2024272,5 tis.2025296,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 296,6 tis. € 1,3 tis. €
2024 272,5 tis. € 10,2 tis. €
2023 45,0 tis. € 4,4 tis. €
2022 115,0 tis. € 145 €
2021 120,4 tis. € 4,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok34,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky24,2 tis. €
  • Finančné účty15,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy12,0 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov14,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,3 tis. €
  • Rezervy150 €
  • Dlhodobé záväzky310 €
  • Krátkodobé záväzky29,0 tis. €
  • Bankové úvery11,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma REKOSTAV +, s.r.o. v konkurze?

REKOSTAV +, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma REKOSTAV +, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala REKOSTAV +, s.r.o. tržby 296,6 tis. €.

Je firma REKOSTAV +, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 REKOSTAV +, s.r.o. dosiahla zisk 1,3 tis. €.

Je REKOSTAV +, s.r.o. platiteľom DPH?

REKOSTAV +, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma REKOSTAV +, s.r.o. sídli?

REKOSTAV +, s.r.o. má sídlo na adrese Bysterecká 3559/51, Dolný Kubín, 026 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026