PNEU STYLE, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36432318
DIČ: 2022029361
IČ DPH: SK2022029361
Pri Celulózke 3631, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pri Celulózke 3631, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 9. 7. 2005
Základné imanie: 39,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2005
Spisová značka: Sro/16400/L
Predmet podnikania (výber): maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s p… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Branislav Jakubov od 15. 10. 2022
    konateľ
  • Ing. Mária Belinská od 15. 10. 2022
    konateľ
  • Ing. Peter Belinský od 28. 5. 2022
    konateľspoločník
  • Auto Becchi, s. r. o. od 2. 7. 2022
    spoločník
  • Ing. Pavol Medvecký od 2. 7. 2022
    spoločník
  • Mgr. Miroslav Tóth od 2. 7. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť PNEU STYLE, s.r.o. v roku 2026 znížila zisk o 99 % na 5,2 tis. € a tržby jej klesli o 96 % na 18,3 tis. €.

18,3 tis. €
Tržby
5,2 tis. €
Zisk
42,6 tis. €
Celkové výnosy
112,9 tis. €
Aktíva
49,0 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť
−24,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 25,6 tis., 2023 12,6 tis., 2024 −18,2 tis., 2025 362,6 tis., 2026 5,2 tis.202225,6 tis.202312,6 tis.2024−18,2 tis.2025362,6 tis.20265,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 596,8 tis., 2023 691,8 tis., 2024 667,8 tis., 2025 425,5 tis., 2026 18,3 tis.2022596,8 tis.2023691,8 tis.2024667,8 tis.2025425,5 tis.202618,3 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 1,2 mil., 2026 42,6 tis.2022–2023–2024–20251,2 mil.202642,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 109,2 tis., 2026 3402022–2023–2024–2025109,2 tis.2026340
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 18,3 tis. € 5,2 tis. €
2025 425,5 tis. € 362,6 tis. €
2024 667,8 tis. € -18,2 tis. €
2023 691,8 tis. € 12,6 tis. €
2022 596,8 tis. € 25,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Zásoby3,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky101,2 tis. €
  • Finančné účty8,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie22 €

Pasíva

  • Základné imanie39,8 tis. €
  • Fondy zo zisku4,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky63,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie24 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PNEU STYLE, s.r.o. v konkurze?

PNEU STYLE, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PNEU STYLE, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala PNEU STYLE, s.r.o. tržby 18,3 tis. €.

Je firma PNEU STYLE, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 PNEU STYLE, s.r.o. dosiahla zisk 5,2 tis. €.

Je PNEU STYLE, s.r.o. platiteľom DPH?

PNEU STYLE, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PNEU STYLE, s.r.o. sídli?

PNEU STYLE, s.r.o. má sídlo na adrese Pri Celulózke 3631, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026