MAZURÁK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36430579
DIČ: 2022010430
IČ DPH: SK2022010430
Sihelné 46, Sihelné

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sihelné 46, Sihelné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.31
Dátum vzniku: 16. 5. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2005
Spisová značka: Sro/16219/L
Predmet podnikania (výber): podlahárstvo; murárstvo; maliarske, natieračské práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • František Mazurák od 16. 5. 2005
    konateľspoločník
  • Karol Mazurák od 16. 5. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAZURÁK, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 29 % na 106,3 tis. € a tržby jej klesli o 21 % na 623,1 tis. €.

623,1 tis. €
Tržby
106,3 tis. €
Zisk
741,7 tis. €
Celkové výnosy
2,7 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
45,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,0 tis., 2022 9,4 tis., 2023 79,2 tis., 2024 149,5 tis., 2025 106,3 tis.202117,0 tis.20229,4 tis.202379,2 tis.2024149,5 tis.2025106,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 287,7 tis., 2022 275,1 tis., 2023 533,6 tis., 2024 786,9 tis., 2025 623,1 tis.2021287,7 tis.2022275,1 tis.2023533,6 tis.2024786,9 tis.2025623,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 623,1 tis. € 106,3 tis. €
2024 786,9 tis. € 149,5 tis. €
2023 533,6 tis. € 79,2 tis. €
2022 275,1 tis. € 9,4 tis. €
2021 287,7 tis. € 17,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,5 mil. €
  • Zásoby107,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky125,8 tis. €
  • Finančné účty6,7 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie1,1 mil. €
  • Záväzky1,6 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAZURÁK, s.r.o. v konkurze?

MAZURÁK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAZURÁK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAZURÁK, s.r.o. tržby 623,1 tis. €.

Je firma MAZURÁK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAZURÁK, s.r.o. dosiahla zisk 106,3 tis. €.

Je MAZURÁK, s.r.o. platiteľom DPH?

MAZURÁK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAZURÁK, s.r.o. sídli?

MAZURÁK, s.r.o. má sídlo na adrese Sihelné 46, Sihelné, 029 46.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026