GROUP TRADE, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36429988
DIČ: 2021995448
IČ DPH: SK2021995448
Poluvsie 203, Rajecké Teplice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Poluvsie 203, Rajecké Teplice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 22. 4. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 5. 2005
Spisová značka: Sro/16157/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod v rozsahu voľných živností/; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod v rozsahu voľných živností/; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľubomír Mazúr od 22. 4. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2021

Spoločnosť GROUP TRADE, s.r.o. v roku 2021 znížila zisk o 17 % na 1,4 tis. € a tržby jej narástli o 23 % na 23,0 tis. €.

23,0 tis. €
Tržby
1,4 tis. €
Zisk
23,0 tis. €
Celkové výnosy
32,5 tis. €
Aktíva
25,1 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť
32,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2017 4,8 tis., 2018 1,4 tis., 2019 1,4 tis., 2020 1,7 tis., 2021 1,4 tis.20174,8 tis.20181,4 tis.20191,4 tis.20201,7 tis.20211,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2017 21,1 tis., 2018 22,0 tis., 2019 24,7 tis., 2020 18,7 tis., 2021 23,0 tis.201721,1 tis.201822,0 tis.201924,7 tis.202018,7 tis.202123,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2017 21,1 tis., 2018 22,0 tis., 2019 24,7 tis., 2020 18,7 tis., 2021 23,0 tis.201721,1 tis.201822,0 tis.201924,7 tis.202018,7 tis.202123,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2017 0, 2018 1,7 tis., 2019 383, 2020 296, 2021 4562017020181,7 tis.201938320202962021456
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2021 23,0 tis. € 1,4 tis. €
2020 18,7 tis. € 1,7 tis. €
2019 24,7 tis. € 1,4 tis. €
2018 22,0 tis. € 1,4 tis. €
2017 21,1 tis. € 4,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2021

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky28,8 tis. €
  • Finančné účty3,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov16,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky-30 €
  • Krátkodobé záväzky6,0 tis. €
  • Bankové úvery1,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GROUP TRADE, s.r.o. v konkurze?

GROUP TRADE, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GROUP TRADE, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2021 mala GROUP TRADE, s.r.o. tržby 23,0 tis. €.

Je firma GROUP TRADE, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2021 GROUP TRADE, s.r.o. dosiahla zisk 1,4 tis. €.

Je GROUP TRADE, s.r.o. platiteľom DPH?

GROUP TRADE, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GROUP TRADE, s.r.o. sídli?

GROUP TRADE, s.r.o. má sídlo na adrese Poluvsie 203, Rajecké Teplice, 013 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026