STAVEX TOP, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36429805
DIČ: 2021989816
IČ DPH: SK2021989816
Horná Skotňa 3090, Kysucké Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horná Skotňa 3090, Kysucké Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 16. 4. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 4. 2005
Spisová značka: Sro/16139/L
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien; maliarske, natieračské a sklenárske práce; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Štefan Hudec od 16. 4. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVEX TOP, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 56 % na 126,2 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 7,0 mil. €.

7,0 mil. €
Tržby
126,2 tis. €
Zisk
7,0 mil. €
Celkové výnosy
3,9 mil. €
Aktíva
2,3 mil. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
22,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,5 tis., 2022 5,4 tis., 2023 269,7 tis., 2024 285,4 tis., 2025 126,2 tis.20216,5 tis.20225,4 tis.2023269,7 tis.2024285,4 tis.2025126,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,9 mil., 2022 7,9 mil., 2023 7,0 mil., 2024 7,5 mil., 2025 7,0 mil.20214,9 mil.20227,9 mil.20237,0 mil.20247,5 mil.20257,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,0 mil. € 126,2 tis. €
2024 7,5 mil. € 285,4 tis. €
2023 7,0 mil. € 269,7 tis. €
2022 7,9 mil. € 5,4 tis. €
2021 4,9 mil. € 6,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok128,0 tis. €
  • Zásoby21,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky920,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,6 mil. €
  • Finančné účty231,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie24,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy257,2 tis. €
  • Fondy zo zisku11,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,9 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie126,2 tis. €
  • Rezervy52,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,6 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVEX TOP, s.r.o. v konkurze?

STAVEX TOP, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVEX TOP, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVEX TOP, s.r.o. tržby 7,0 mil. €.

Je firma STAVEX TOP, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVEX TOP, s.r.o. dosiahla zisk 126,2 tis. €.

Je STAVEX TOP, s.r.o. platiteľom DPH?

STAVEX TOP, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAVEX TOP, s.r.o. sídli?

STAVEX TOP, s.r.o. má sídlo na adrese Horná Skotňa 3090, Kysucké Nové Mesto, 024 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026