G & L s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36426415
DIČ: 2021925378
IČ DPH: SK2021925378
Oravský Podzámok 105, Oravský Podzámok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Oravský Podzámok 105, Oravský Podzámok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 5. 1. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2005
Spisová značka: Sro/15789/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Darina Ľubeková od 5. 1. 2005
    konateľspoločník
  • Juraj Ľubek od 5. 1. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť G & L s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 141 % na 101,0 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 469,8 tis. €.

469,8 tis. €
Tržby
101,0 tis. €
Zisk
469,8 tis. €
Celkové výnosy
196,1 tis. €
Aktíva
117,0 tis. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť
56,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,1 tis., 2022 49,4 tis., 2023 −889, 2024 41,9 tis., 2025 101,0 tis.20217,1 tis.202249,4 tis.2023−889202441,9 tis.2025101,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 134,3 tis., 2022 33,0 tis., 2023 75,7 tis., 2024 379,0 tis., 2025 469,8 tis.2021134,3 tis.202233,0 tis.202375,7 tis.2024379,0 tis.2025469,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 469,8 tis. € 101,0 tis. €
2024 379,0 tis. € 41,9 tis. €
2023 75,7 tis. € -889 €
2022 33,0 tis. € 49,4 tis. €
2021 134,3 tis. € 7,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok60,0 tis. €
  • Zásoby747 €
  • Krátkodobé pohľadávky11,0 tis. €
  • Finančné účty124,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie-25,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov41,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie101,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky46,5 tis. €
  • Bankové úvery30,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma G & L s.r.o. v konkurze?

G & L s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma G & L s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala G & L s.r.o. tržby 469,8 tis. €.

Je firma G & L s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 G & L s.r.o. dosiahla zisk 101,0 tis. €.

Je G & L s.r.o. platiteľom DPH?

G & L s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma G & L s.r.o. sídli?

G & L s.r.o. má sídlo na adrese Oravský Podzámok 105, Oravský Podzámok, 027 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026