Gents s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36425460
DIČ: 2021921825
IČ DPH: SK2021921825
Čadečka 199, Čadca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čadečka 199, Čadca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.02
Dátum vzniku: 6. 12. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 1. 2005
Spisová značka: Sro/15691/L
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Rudolf Prívara od 29. 7. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Gents s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 23,9 tis. € a tržby jej klesli o 65 % na 116,3 tis. €.

116,3 tis. €
Tržby
23,9 tis. €
Strata
150,7 tis. €
Aktíva
-160,1 tis. €
Vlastné imanie
206 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,3 tis., 2022 6,3 tis., 2023 −34,0 tis., 2024 5,3 tis., 2025 −23,9 tis.20216,3 tis.20226,3 tis.2023−34,0 tis.20245,3 tis.2025−23,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 99,3 tis., 2022 192,9 tis., 2023 187,6 tis., 2024 331,8 tis., 2025 116,3 tis.202199,3 tis.2022192,9 tis.2023187,6 tis.2024331,8 tis.2025116,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 116,3 tis. € -23,9 tis. €
2024 331,8 tis. € 5,3 tis. €
2023 187,6 tis. € -34,0 tis. €
2022 192,9 tis. € 6,3 tis. €
2021 99,3 tis. € 6,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-160,1 tis. €
  • Záväzky310,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Gents s. r. o. v konkurze?

Gents s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Gents s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Gents s. r. o. tržby 116,3 tis. €.

Je firma Gents s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Gents s. r. o. vykázala stratu 23,9 tis. €.

Je Gents s. r. o. platiteľom DPH?

Gents s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Gents s. r. o. sídli?

Gents s. r. o. má sídlo na adrese Čadečka 199, Čadca, 022 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026