MK - SOFT SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36425451
DIČ: 2021905908
IČ DPH: SK2021905908
Š. Moyzesa 1572/6, Ružomberok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Š. Moyzesa 1572/6, Ružomberok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 3. 12. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 12. 2004
Spisová značka: Sro/15690/L
Predmet podnikania (výber): - vedenie účtovníctva; - kuriérske služby; - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marek Kamenický od 3. 12. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MK - SOFT SK, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 40 % na 21,2 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 418,1 tis. €.

418,1 tis. €
Tržby
21,2 tis. €
Zisk
427,2 tis. €
Celkové výnosy
328,6 tis. €
Aktíva
206,5 tis. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť
36,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,0 tis., 2022 6,0 tis., 2023 47,2 tis., 2024 35,3 tis., 2025 21,2 tis.202113,0 tis.20226,0 tis.202347,2 tis.202435,3 tis.202521,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 355,3 tis., 2022 373,7 tis., 2023 405,9 tis., 2024 431,1 tis., 2025 418,1 tis.2021355,3 tis.2022373,7 tis.2023405,9 tis.2024431,1 tis.2025418,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 418,1 tis. € 21,2 tis. €
2024 431,1 tis. € 35,3 tis. €
2023 405,9 tis. € 47,2 tis. €
2022 373,7 tis. € 6,0 tis. €
2021 355,3 tis. € 13,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok283 €
  • Dlhodobý hmotný majetok240,7 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok1,0 tis. €
  • Zásoby602 €
  • Krátkodobé pohľadávky48,4 tis. €
  • Finančné účty32,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy129,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov48,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie21,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky8,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky113,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie39 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MK - SOFT SK, s.r.o. v konkurze?

MK - SOFT SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MK - SOFT SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MK - SOFT SK, s.r.o. tržby 418,1 tis. €.

Je firma MK - SOFT SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MK - SOFT SK, s.r.o. dosiahla zisk 21,2 tis. €.

Je MK - SOFT SK, s.r.o. platiteľom DPH?

MK - SOFT SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MK - SOFT SK, s.r.o. sídli?

MK - SOFT SK, s.r.o. má sídlo na adrese Š. Moyzesa 1572/6, Ružomberok, 034 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026