VMM Group, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36425044
DIČ: 2021900485
IČ DPH: SK2021900485
Do Stošky 576, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Do Stošky 576, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.41
Dátum vzniku: 20. 11. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 11. 2004
Spisová značka: Sro/15650/L
Predmet podnikania (výber): - maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; - veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; organizovanie kurzov, seminárov a školení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marta Fišerová od 23. 12. 2005
    konateľspoločník
  • Miroslav Ballay od 23. 12. 2005
    konateľspoločník
  • Viliam Lalinský od 20. 11. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VMM Group, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 4,1 tis. € a tržby jej klesli o 37 % na 32,9 tis. €.

32,9 tis. €
Tržby
4,1 tis. €
Strata
32,9 tis. €
Celkové výnosy
324,9 tis. €
Aktíva
300,4 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť
64,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 655, 2022 598, 2023 −8,7 tis., 2024 15,2 tis., 2025 −4,1 tis.202165520225982023−8,7 tis.202415,2 tis.2025−4,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 28,4 tis., 2022 28,3 tis., 2023 33,4 tis., 2024 52,5 tis., 2025 32,9 tis.202128,4 tis.202228,3 tis.202333,4 tis.202452,5 tis.202532,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 32,9 tis. € -4,1 tis. €
2024 52,5 tis. € 15,2 tis. €
2023 33,4 tis. € -8,7 tis. €
2022 28,3 tis. € 598 €
2021 28,4 tis. € 655 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok306,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,4 tis. €
  • Finančné účty17,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov297,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-4,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky24,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VMM Group, s.r.o. v konkurze?

VMM Group, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VMM Group, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VMM Group, s.r.o. tržby 32,9 tis. €.

Je firma VMM Group, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VMM Group, s.r.o. vykázala stratu 4,1 tis. €.

Je VMM Group, s.r.o. platiteľom DPH?

VMM Group, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VMM Group, s.r.o. sídli?

VMM Group, s.r.o. má sídlo na adrese Do Stošky 576, Žilina, 010 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026