BLACHOTRAPEZ, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36423416
DIČ: 2021879541
IČ DPH: SK2021879541
Vojtaššákova 604, Tvrdošín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vojtaššákova 604, Tvrdošín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.52
Dátum vzniku: 25. 9. 2004
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2004
Spisová značka: Sro/15486/L
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovateľská činnosť v rámci voľných živností; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), v rozsahu voľných živností; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Rafał Stolarczyk od 1. 4. 2017
    konateľ
  • Zenon Żur od 24. 3. 2014
    konateľ
  • Blachotrapez Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością od 24. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BLACHOTRAPEZ, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 93 % na 12,0 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 21,2 mil. €.

21,2 mil. €
Tržby
12,0 tis. €
Zisk
21,5 mil. €
Celkové výnosy
4,0 mil. €
Aktíva
1,8 mil. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť
17,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 40,1 tis., 2022 38,2 tis., 2023 −20,9 tis., 2024 160,0 tis., 2025 12,0 tis.202140,1 tis.202238,2 tis.2023−20,9 tis.2024160,0 tis.202512,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 23,6 mil., 2022 25,5 mil., 2023 22,3 mil., 2024 23,3 mil., 2025 21,2 mil.202123,6 mil.202225,5 mil.202322,3 mil.202423,3 mil.202521,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 21,2 mil. € 12,0 tis. €
2024 23,3 mil. € 160,0 tis. €
2023 22,3 mil. € -20,9 tis. €
2022 25,5 mil. € 38,2 tis. €
2021 23,6 mil. € 40,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,1 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok3,6 tis. €
  • Zásoby1,8 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky829,4 tis. €
  • Finančné účty73,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie70,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy640,7 tis. €
  • Fondy zo zisku663 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,0 tis. €
  • Rezervy141,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky304,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,2 mil. €
  • Bankové úvery513,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BLACHOTRAPEZ, s.r.o. v konkurze?

BLACHOTRAPEZ, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BLACHOTRAPEZ, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BLACHOTRAPEZ, s.r.o. tržby 21,2 mil. €.

Je firma BLACHOTRAPEZ, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BLACHOTRAPEZ, s.r.o. dosiahla zisk 12,0 tis. €.

Je BLACHOTRAPEZ, s.r.o. platiteľom DPH?

BLACHOTRAPEZ, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BLACHOTRAPEZ, s.r.o. sídli?

BLACHOTRAPEZ, s.r.o. má sídlo na adrese Vojtaššákova 604, Tvrdošín, 027 44.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026