SAFE & FIRE, spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36423351
DIČ: 2021902421
IČ DPH: SK2021902421
Ohradná 395/17, Liptovský Mikuláš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ohradná 395/17, Liptovský Mikuláš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.20
Dátum vzniku: 23. 9. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2004
Spisová značka: Sro/15482/L
Predmet podnikania (výber): - organizovanie spoločenských podujatí; - sprostredkovanie obchodu, dopravy a služieb v rozsahu voľných živností; - kontrola hasiacich prístrojov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Jablonský od 23. 9. 2004
    konateľspoločník
  • Miriam Jablonská od 23. 9. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SAFE & FIRE, spol. s r. o. v roku 2025 zvýšila stratu o 12 % na 1,8 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 37,3 tis. €.

37,3 tis. €
Tržby
1,8 tis. €
Strata
33,7 tis. €
Aktíva
27,6 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 555, 2022 763, 2023 794, 2024 −1,6 tis., 2025 −1,8 tis.2021555202276320237942024−1,6 tis.2025−1,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 37,8 tis., 2022 34,5 tis., 2023 44,1 tis., 2024 50,1 tis., 2025 37,3 tis.202137,8 tis.202234,5 tis.202344,1 tis.202450,1 tis.202537,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 37,3 tis. € -1,8 tis. €
2024 50,1 tis. € -1,6 tis. €
2023 44,1 tis. € 794 €
2022 34,5 tis. € 763 €
2021 37,8 tis. € 555 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie27,6 tis. €
  • Záväzky6,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SAFE & FIRE, spol. s r. o. v konkurze?

SAFE & FIRE, spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SAFE & FIRE, spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SAFE & FIRE, spol. s r. o. tržby 37,3 tis. €.

Je firma SAFE & FIRE, spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SAFE & FIRE, spol. s r. o. vykázala stratu 1,8 tis. €.

Je SAFE & FIRE, spol. s r. o. platiteľom DPH?

SAFE & FIRE, spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SAFE & FIRE, spol. s r. o. sídli?

SAFE & FIRE, spol. s r. o. má sídlo na adrese Ohradná 395/17, Liptovský Mikuláš, 031 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026