SLOVPET, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36420794
DIČ: 2021872028
IČ DPH: SK2021872028
P. Mudroňa 5, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: P. Mudroňa 5, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.64
Dátum vzniku: 10. 7. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 5. 2018
Spisová značka: Sro/15175/L
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotebiteľovi (maloobchod); - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); - sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Krzysztof Pruszyński od 10. 7. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLOVPET, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 35 % na 3,5 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 8,0 tis. €.

8,0 tis. €
Tržby
3,5 tis. €
Zisk
20,7 tis. €
Aktíva
19,8 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 35,2 tis., 2022 34,6 tis., 2023 5,0 tis., 2024 5,3 tis., 2025 3,5 tis.202135,2 tis.202234,6 tis.20235,0 tis.20245,3 tis.20253,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 18,0 tis., 2022 18,0 tis., 2023 8,0 tis., 2024 8,2 tis., 2025 8,0 tis.202118,0 tis.202218,0 tis.20238,0 tis.20248,2 tis.20258,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 8,0 tis. € 3,5 tis. €
2024 8,2 tis. € 5,3 tis. €
2023 8,0 tis. € 5,0 tis. €
2022 18,0 tis. € 34,6 tis. €
2021 18,0 tis. € 35,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie19,8 tis. €
  • Záväzky929 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLOVPET, s.r.o. v konkurze?

SLOVPET, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLOVPET, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLOVPET, s.r.o. tržby 8,0 tis. €.

Je firma SLOVPET, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLOVPET, s.r.o. dosiahla zisk 3,5 tis. €.

Je SLOVPET, s.r.o. platiteľom DPH?

SLOVPET, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLOVPET, s.r.o. sídli?

SLOVPET, s.r.o. má sídlo na adrese P. Mudroňa 5, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026