Kastav, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36420492
DIČ: 2021854461
IČ DPH: SK2021854461
Horný Hričov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horný Hričov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 2. 7. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 8. 2004
Spisová značka: Sro/15146/L
Predmet podnikania (výber): - veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; - maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Kupčák od 20. 8. 2009
    konateľspoločník
  • Mgr. Erika Skopalová od 5. 5. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kastav, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 10,4 tis. € a tržby jej klesli o 22 % na 190,5 tis. €.

190,5 tis. €
Tržby
10,4 tis. €
Strata
88,4 tis. €
Aktíva
-109,7 tis. €
Vlastné imanie
224 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,7 tis., 2022 2,0 tis., 2023 6,9 tis., 2024 5,3 tis., 2025 −10,4 tis.20212,7 tis.20222,0 tis.20236,9 tis.20245,3 tis.2025−10,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 151,2 tis., 2022 167,4 tis., 2023 227,5 tis., 2024 242,7 tis., 2025 190,5 tis.2021151,2 tis.2022167,4 tis.2023227,5 tis.2024242,7 tis.2025190,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 190,5 tis. € -10,4 tis. €
2024 242,7 tis. € 5,3 tis. €
2023 227,5 tis. € 6,9 tis. €
2022 167,4 tis. € 2,0 tis. €
2021 151,2 tis. € 2,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-109,7 tis. €
  • Záväzky198,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kastav, s.r.o. v konkurze?

Kastav, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kastav, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kastav, s.r.o. tržby 190,5 tis. €.

Je firma Kastav, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kastav, s.r.o. vykázala stratu 10,4 tis. €.

Je Kastav, s.r.o. platiteľom DPH?

Kastav, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kastav, s.r.o. sídli?

Kastav, s.r.o. má sídlo na adrese Horný Hričov, 013 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026