BAUMAT SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36419915
DIČ: 2021875273
IČ DPH: SK2021875273
Bystrická cesta 2509, Ružomberok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bystrická cesta 2509, Ružomberok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 16. 6. 2004
Základné imanie: 206,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 9. 2004
Spisová značka: Sro/15087/L
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); - sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Kubovčík od 27. 12. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BAUMAT SK, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 1 % na 67,7 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 580,8 tis. €.

580,8 tis. €
Tržby
67,7 tis. €
Strata
582,0 tis. €
Celkové výnosy
890,2 tis. €
Aktíva
29,4 tis. €
Vlastné imanie
97 %
Celková zadlženosť
16,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −35,4 tis., 2022 55,8 tis., 2023 −33,2 tis., 2024 −68,7 tis., 2025 −67,7 tis.2021−35,4 tis.202255,8 tis.2023−33,2 tis.2024−68,7 tis.2025−67,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 mil., 2022 1,9 mil., 2023 789,5 tis., 2024 550,1 tis., 2025 580,8 tis.20211,5 mil.20221,9 mil.2023789,5 tis.2024550,1 tis.2025580,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 580,8 tis. € -67,7 tis. €
2024 550,1 tis. € -68,7 tis. €
2023 789,5 tis. € -33,2 tis. €
2022 1,9 mil. € 55,8 tis. €
2021 1,5 mil. € -35,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok574,0 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok1,2 tis. €
  • Zásoby260,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky100 €
  • Krátkodobé pohľadávky11,4 tis. €
  • Finančné účty39,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie206,6 tis. €
  • Kapitálové fondy100,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-209,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-67,7 tis. €
  • Rezervy1,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky717,0 tis. €
  • Bankové úvery138,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BAUMAT SK, s.r.o. v konkurze?

BAUMAT SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BAUMAT SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BAUMAT SK, s.r.o. tržby 580,8 tis. €.

Je firma BAUMAT SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BAUMAT SK, s.r.o. vykázala stratu 67,7 tis. €.

Je BAUMAT SK, s.r.o. platiteľom DPH?

BAUMAT SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BAUMAT SK, s.r.o. sídli?

BAUMAT SK, s.r.o. má sídlo na adrese Bystrická cesta 2509, Ružomberok, 034 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026