TOP VISION, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36419885
DIČ: 2021834023
IČ DPH: SK2021834023
Odbojárska 9, Vrútky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Odbojárska 9, Vrútky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 15. 6. 2004
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2004
Spisová značka: Sro/15084/L
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; - sprostredkovateľká činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľných živností …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TOP VISION, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 261 % na 105,7 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 304,3 tis. €.

304,3 tis. €
Tržby
105,7 tis. €
Zisk
502,3 tis. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
1,5 mil. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť
73,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 60,6 tis., 2022 52,3 tis., 2023 55,4 tis., 2024 29,3 tis., 2025 105,7 tis.202160,6 tis.202252,3 tis.202355,4 tis.202429,3 tis.2025105,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 193,8 tis., 2022 218,8 tis., 2023 274,4 tis., 2024 287,2 tis., 2025 304,3 tis.2021193,8 tis.2022218,8 tis.2023274,4 tis.2024287,2 tis.2025304,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 304,3 tis. € 105,7 tis. €
2024 287,2 tis. € 29,3 tis. €
2023 274,4 tis. € 55,4 tis. €
2022 218,8 tis. € 52,3 tis. €
2021 193,8 tis. € 60,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,3 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok5,0 tis. €
  • Zásoby52 €
  • Krátkodobé pohľadávky4,4 tis. €
  • Finančné účty275,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,5 tis. €
  • Kapitálové fondy452,4 tis. €
  • Fondy zo zisku8,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov914,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie105,7 tis. €
  • Rezervy114 €
  • Dlhodobé záväzky504 €
  • Krátkodobé záväzky34,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie36,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TOP VISION, s.r.o. v konkurze?

TOP VISION, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TOP VISION, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TOP VISION, s.r.o. tržby 304,3 tis. €.

Je firma TOP VISION, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TOP VISION, s.r.o. dosiahla zisk 105,7 tis. €.

Je TOP VISION, s.r.o. platiteľom DPH?

TOP VISION, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TOP VISION, s.r.o. sídli?

TOP VISION, s.r.o. má sídlo na adrese Odbojárska 9, Vrútky, 038 61.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026