V + V JASNÁ, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36416720
DIČ: 2021806336
IČ DPH: SK2021806336
Demänovská Dolina 328, Demänovská Dolina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Demänovská Dolina 328, Demänovská Dolina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 4. 3. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2011
Spisová značka: Sro/14749/L
Predmet podnikania (výber): - reštauračné služby; - ubytovacie služby s prevádzkovaním pohostinských činností; - prevádzkovanie cestovnej agentúry …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jakub Vojtek od 13. 4. 2017
    konateľspoločník
  • Ing. Zuzana Vojteková od 13. 4. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť V + V JASNÁ, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 61 % na 9,2 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 869,9 tis. €.

869,9 tis. €
Tržby
9,2 tis. €
Zisk
878,9 tis. €
Celkové výnosy
819,4 tis. €
Aktíva
86,6 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť
29,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,8 tis., 2022 5,7 tis., 2023 51,1 tis., 2024 23,9 tis., 2025 9,2 tis.20211,8 tis.20225,7 tis.202351,1 tis.202423,9 tis.20259,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 344,1 tis., 2022 521,6 tis., 2023 779,0 tis., 2024 809,5 tis., 2025 869,9 tis.2021344,1 tis.2022521,6 tis.2023779,0 tis.2024809,5 tis.2025869,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 869,9 tis. € 9,2 tis. €
2024 809,5 tis. € 23,9 tis. €
2023 779,0 tis. € 51,1 tis. €
2022 521,6 tis. € 5,7 tis. €
2021 344,1 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok780,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky16,0 tis. €
  • Finančné účty20,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,7 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie86,6 tis. €
  • Záväzky732,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma V + V JASNÁ, s.r.o. v konkurze?

V + V JASNÁ, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma V + V JASNÁ, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala V + V JASNÁ, s.r.o. tržby 869,9 tis. €.

Je firma V + V JASNÁ, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 V + V JASNÁ, s.r.o. dosiahla zisk 9,2 tis. €.

Je V + V JASNÁ, s.r.o. platiteľom DPH?

V + V JASNÁ, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma V + V JASNÁ, s.r.o. sídli?

V + V JASNÁ, s.r.o. má sídlo na adrese Demänovská Dolina 328, Demänovská Dolina, 031 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026