T.O.A., s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36414247
DIČ: 2020108563
IČ DPH: SK2020108563
A. Bernoláka 56, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: A. Bernoláka 56, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 10. 11. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2003
Spisová značka: Sro/14478/L
Predmet podnikania (výber): - obchodná činnosť v rozsahu voľných živností /maloobchod, veľkoobchod/; - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností; - kancelárske a sekretárske služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Barbora Kaisová od 14. 8. 2010
    konateľspoločník
  • Norbert Jesiolowski od 17. 9. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť T.O.A., s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 12 % na 32,9 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
32,9 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
10,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 55,3 tis., 2022 47,1 tis., 2023 36,4 tis., 2024 37,5 tis., 2025 32,9 tis.202155,3 tis.202247,1 tis.202336,4 tis.202437,5 tis.202532,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,2 mil., 2023 1,2 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,3 mil.20211,1 mil.20221,2 mil.20231,2 mil.20241,4 mil.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 32,9 tis. €
2024 1,4 mil. € 37,5 tis. €
2023 1,2 mil. € 36,4 tis. €
2022 1,2 mil. € 47,1 tis. €
2021 1,1 mil. € 55,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok48,7 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok12,0 tis. €
  • Zásoby252,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky643,8 tis. €
  • Finančné účty687,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku332 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie32,9 tis. €
  • Rezervy4,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky904 €
  • Krátkodobé záväzky578,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma T.O.A., s.r.o. v konkurze?

T.O.A., s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma T.O.A., s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala T.O.A., s.r.o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma T.O.A., s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 T.O.A., s.r.o. dosiahla zisk 32,9 tis. €.

Je T.O.A., s.r.o. platiteľom DPH?

T.O.A., s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma T.O.A., s.r.o. sídli?

T.O.A., s.r.o. má sídlo na adrese A. Bernoláka 56, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026