Ernst & Young Technology Solutions s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36410250
DIČ: 2020108068
IČ DPH: SK2020108068
Hálkova 2753/13, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hálkova 2753/13, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.01
Dátum vzniku: 12. 3. 2003
Základné imanie: 19,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 4. 2003
Spisová značka: Sro/14071/L
Predmet podnikania (výber): - poskytovanie softvéru - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom; - poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreň; - poradenská služba k technickému vybaveniu počítača - hardvér …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marián Bíž od 9. 6. 2026
    konateľ
  • Peter Málik od 1. 12. 2025
    konateľ
  • Ernst & Young, s. r. o. od 3. 12. 2025
    spoločník
  • Michal Pychtin od 18. 6. 2026
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ernst & Young Technology Solutions s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 71 % na 64,8 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 2,1 mil. €.

2,1 mil. €
Tržby
64,8 tis. €
Zisk
2,3 mil. €
Celkové výnosy
1,8 mil. €
Aktíva
1,3 mil. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť
79,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 283,3 tis., 2022 418,7 tis., 2023 421,9 tis., 2024 226,8 tis., 2025 64,8 tis.2021283,3 tis.2022418,7 tis.2023421,9 tis.2024226,8 tis.202564,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 mil., 2022 2,4 mil., 2023 2,0 mil., 2024 2,1 mil., 2025 2,1 mil.20211,5 mil.20222,4 mil.20232,0 mil.20242,1 mil.20252,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,1 mil. € 64,8 tis. €
2024 2,1 mil. € 226,8 tis. €
2023 2,0 mil. € 421,9 tis. €
2022 2,4 mil. € 418,7 tis. €
2021 1,5 mil. € 283,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok57,1 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok2,0 tis. €
  • Zásoby148,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky731,5 tis. €
  • Finančné účty869,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie13,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie19,9 tis. €
  • Fondy zo zisku2,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie64,8 tis. €
  • Rezervy68,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky327,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie130,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ernst & Young Technology Solutions s. r. o. v konkurze?

Ernst & Young Technology Solutions s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ernst & Young Technology Solutions s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ernst & Young Technology Solutions s. r. o. tržby 2,1 mil. €.

Je firma Ernst & Young Technology Solutions s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ernst & Young Technology Solutions s. r. o. dosiahla zisk 64,8 tis. €.

Je Ernst & Young Technology Solutions s. r. o. platiteľom DPH?

Ernst & Young Technology Solutions s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ernst & Young Technology Solutions s. r. o. sídli?

Ernst & Young Technology Solutions s. r. o. má sídlo na adrese Hálkova 2753/13, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026