AQUATREND, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36406741
DIČ: 2020100005
IČ DPH: SK2020100005
Hričovská 221, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hričovská 221, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 18. 7. 2002
Základné imanie: 97,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 7. 2003
Spisová značka: Sro/13702/L
Predmet podnikania (výber): - vodoinštalačné práce; - maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; - veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AQUATREND, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 32 % na 10,3 tis. € a tržby jej klesli o 36 % na 1,4 mil. €.

1,4 mil. €
Tržby
10,3 tis. €
Zisk
1,5 mil. €
Celkové výnosy
3,4 mil. €
Aktíva
2,4 mil. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť
38,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 34,2 tis., 2022 51,8 tis., 2023 79,8 tis., 2024 15,2 tis., 2025 10,3 tis.202134,2 tis.202251,8 tis.202379,8 tis.202415,2 tis.202510,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,3 mil., 2022 2,2 mil., 2023 1,5 mil., 2024 2,2 mil., 2025 1,4 mil.20211,3 mil.20222,2 mil.20231,5 mil.20242,2 mil.20251,4 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 1,4 mil., 2022 2,3 mil., 2023 1,5 mil., 2024 2,3 mil., 2025 1,5 mil.20211,4 mil.20222,3 mil.20231,5 mil.20242,3 mil.20251,5 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 7,3 tis., 2022 27,8 tis., 2023 19,0 tis., 2024 6,6 tis., 2025 3,8 tis.20217,3 tis.202227,8 tis.202319,0 tis.20246,6 tis.20253,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,4 mil. € 10,3 tis. €
2024 2,2 mil. € 15,2 tis. €
2023 1,5 mil. € 79,8 tis. €
2022 2,2 mil. € 51,8 tis. €
2021 1,3 mil. € 34,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok24,3 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok2,1 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok8,2 tis. €
  • Zásoby969,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky104,1 tis. €
  • Finančné účty207,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie97,9 tis. €
  • Kapitálové fondy1,7 mil. €
  • Fondy zo zisku9,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov579,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,3 tis. €
  • Rezervy6,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky178,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky317,3 tis. €
  • Bankové úvery487,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AQUATREND, s.r.o. v konkurze?

AQUATREND, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AQUATREND, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AQUATREND, s.r.o. tržby 1,4 mil. €.

Je firma AQUATREND, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AQUATREND, s.r.o. dosiahla zisk 10,3 tis. €.

Je AQUATREND, s.r.o. platiteľom DPH?

AQUATREND, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AQUATREND, s.r.o. sídli?

AQUATREND, s.r.o. má sídlo na adrese Hričovská 221, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026