BTL Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36404772
DIČ: 2020099862
IČ DPH: SK2020099862
Závodská cesta 26, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Závodská cesta 26, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.13
Dátum vzniku: 3. 4. 2002
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2002
Spisová značka: Sro/13497/L
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živností; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živností; - sprostredkovanie obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eleonóra Ťapayová od 24. 6. 2022
    konateľ
  • Jiří Jandourek od 5. 1. 2023
    konateľ
  • BTL HOLDINGS LIMITED od 2. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BTL Slovakia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 9 % na 437,3 tis. € a tržby jej narástli o 17 % na 4,2 mil. €.

4,2 mil. €
Tržby
437,3 tis. €
Zisk
4,2 mil. €
Celkové výnosy
2,7 mil. €
Aktíva
1,9 mil. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
37,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 245,1 tis., 2022 327,4 tis., 2023 384,7 tis., 2024 402,5 tis., 2025 437,3 tis.2021245,1 tis.2022327,4 tis.2023384,7 tis.2024402,5 tis.2025437,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,2 mil., 2022 2,6 mil., 2023 3,6 mil., 2024 3,6 mil., 2025 4,2 mil.20212,2 mil.20222,6 mil.20233,6 mil.20243,6 mil.20254,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,2 mil. € 437,3 tis. €
2024 3,6 mil. € 402,5 tis. €
2023 3,6 mil. € 384,7 tis. €
2022 2,6 mil. € 327,4 tis. €
2021 2,2 mil. € 245,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok165,1 tis. €
  • Zásoby1,2 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky818,3 tis. €
  • Finančné účty544,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie23,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy332 €
  • Fondy zo zisku995 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,5 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie437,3 tis. €
  • Rezervy126,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky46,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky639,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BTL Slovakia, s.r.o. v konkurze?

BTL Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BTL Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BTL Slovakia, s.r.o. tržby 4,2 mil. €.

Je firma BTL Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BTL Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 437,3 tis. €.

Je BTL Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

BTL Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BTL Slovakia, s.r.o. sídli?

BTL Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Závodská cesta 26, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026