S-Car, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36401838
DIČ: 2020122566
IČ DPH: SK2020122566
Chotárna 2459/3, Vrútky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Chotárna 2459/3, Vrútky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba textílií 13.92
Dátum vzniku: 5. 11. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 1. 2002
Spisová značka: Sro/13206/L
Predmet podnikania (výber): - predaj príslušenstva automobilovej techniky - autoplachty s príslušenstvom, výroba reklám, montáž, výroba a oprava …; - kúpa a predaj náhradných dielov a príslušenstva motorových vozidiel; - poradenská a sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Genda od 5. 11. 2001
    konateľspoločník
  • Martin Genda od 10. 7. 2023
    konateľspoločník
  • Peter Genda od 5. 11. 2001
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť S-Car, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 46,7 tis. € a tržby jej klesli o 18 % na 179,4 tis. €.

179,4 tis. €
Tržby
46,7 tis. €
Strata
181,0 tis. €
Celkové výnosy
219,9 tis. €
Aktíva
18,6 tis. €
Vlastné imanie
92 %
Celková zadlženosť
50,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 35,3 tis., 2022 1,2 tis., 2023 24,6 tis., 2024 23,4 tis., 2025 −46,7 tis.202135,3 tis.20221,2 tis.202324,6 tis.202423,4 tis.2025−46,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 293,7 tis., 2022 280,5 tis., 2023 286,2 tis., 2024 218,5 tis., 2025 179,4 tis.2021293,7 tis.2022280,5 tis.2023286,2 tis.2024218,5 tis.2025179,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 179,4 tis. € -46,7 tis. €
2024 218,5 tis. € 23,4 tis. €
2023 286,2 tis. € 24,6 tis. €
2022 280,5 tis. € 1,2 tis. €
2021 293,7 tis. € 35,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok73,8 tis. €
  • Zásoby55,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky43,6 tis. €
  • Finančné účty46,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov58,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-46,7 tis. €
  • Rezervy4,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky23,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky165,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma S-Car, s.r.o. v konkurze?

S-Car, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma S-Car, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala S-Car, s.r.o. tržby 179,4 tis. €.

Je firma S-Car, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 S-Car, s.r.o. vykázala stratu 46,7 tis. €.

Je S-Car, s.r.o. platiteľom DPH?

S-Car, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma S-Car, s.r.o. sídli?

S-Car, s.r.o. má sídlo na adrese Chotárna 2459/3, Vrútky, 038 61.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026