TEAM INDUSTRIES, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36400629
DIČ: 2020122335
IČ DPH: SK2020122335
Vaňovská 1189, Turany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vaňovská 1189, Turany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 3. 9. 2001
Základné imanie: 5,6 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 1. 2002
Spisová značka: Sro/13081/L
Predmet podnikania (výber): Vedenie účtovníctva; - veľkoobchod v rozsahu voľných živností; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bernhard Weiß od 1. 5. 2026
    konateľ
  • Sylvie Van Kerrebroek od 13. 6. 2025
    konateľ
  • Team Industries N.V. od 28. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TEAM INDUSTRIES, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 447,6 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 29,4 mil. €.

29,4 mil. €
Tržby
447,6 tis. €
Strata
59,8 mil. €
Celkové výnosy
12,7 mil. €
Aktíva
5,0 mil. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť
27,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 805,3 tis., 2022 681,3 tis., 2023 −631,0 tis., 2024 481,9 tis., 2025 −447,6 tis.2021805,3 tis.2022681,3 tis.2023−631,0 tis.2024481,9 tis.2025−447,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 23,3 mil., 2022 26,8 mil., 2023 29,9 mil., 2024 33,1 mil., 2025 29,4 mil.202123,3 mil.202226,8 mil.202329,9 mil.202433,1 mil.202529,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 29,4 mil. € -447,6 tis. €
2024 33,1 mil. € 481,9 tis. €
2023 29,9 mil. € -631,0 tis. €
2022 26,8 mil. € 681,3 tis. €
2021 23,3 mil. € 805,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok72,7 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok2,5 mil. €
  • Zásoby4,6 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky498,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,8 mil. €
  • Finančné účty863,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie316,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,6 mil. €
  • Fondy zo zisku309,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-438,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-447,6 tis. €
  • Rezervy393,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,9 mil. €
  • Krátkodobé záväzky5,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie5,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TEAM INDUSTRIES, s.r.o. v konkurze?

TEAM INDUSTRIES, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TEAM INDUSTRIES, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TEAM INDUSTRIES, s.r.o. tržby 29,4 mil. €.

Je firma TEAM INDUSTRIES, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TEAM INDUSTRIES, s.r.o. vykázala stratu 447,6 tis. €.

Je TEAM INDUSTRIES, s.r.o. platiteľom DPH?

TEAM INDUSTRIES, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TEAM INDUSTRIES, s.r.o. sídli?

TEAM INDUSTRIES, s.r.o. má sídlo na adrese Vaňovská 1189, Turany, 038 53.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026