STEEL CENTRUM, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36399655
DIČ: 2020099290
IČ DPH: SK2020099290
Štrková 4, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štrková 4, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 22. 6. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2001
Spisová značka: Sro/12984/L
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi, maloobchod v rozsahu voľných živností; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom v rozsahu voľných živností (veľkoobchod); - sprostredkovateľská činnosť

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jiří Podešva od 4. 2. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STEEL CENTRUM, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 8,7 tis. € a tržby jej klesli o 22 % na 413,6 tis. €.

413,6 tis. €
Tržby
8,7 tis. €
Strata
413,6 tis. €
Celkové výnosy
398,6 tis. €
Aktíva
76,0 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
30,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 56,0 tis., 2022 116,0 tis., 2023 107,9 tis., 2024 77,4 tis., 2025 −8,7 tis.202156,0 tis.2022116,0 tis.2023107,9 tis.202477,4 tis.2025−8,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 573,3 tis., 2022 714,1 tis., 2023 736,2 tis., 2024 533,3 tis., 2025 413,6 tis.2021573,3 tis.2022714,1 tis.2023736,2 tis.2024533,3 tis.2025413,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 413,6 tis. € -8,7 tis. €
2024 533,3 tis. € 77,4 tis. €
2023 736,2 tis. € 107,9 tis. €
2022 714,1 tis. € 116,0 tis. €
2021 573,3 tis. € 56,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok111,6 tis. €
  • Zásoby68,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky82,6 tis. €
  • Finančné účty135,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie532 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku663 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov77,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-8,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky321,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STEEL CENTRUM, s.r.o. v konkurze?

STEEL CENTRUM, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STEEL CENTRUM, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STEEL CENTRUM, s.r.o. tržby 413,6 tis. €.

Je firma STEEL CENTRUM, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STEEL CENTRUM, s.r.o. vykázala stratu 8,7 tis. €.

Je STEEL CENTRUM, s.r.o. platiteľom DPH?

STEEL CENTRUM, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STEEL CENTRUM, s.r.o. sídli?

STEEL CENTRUM, s.r.o. má sídlo na adrese Štrková 4, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026