DSI DATA, a. s.

IČO 36399493 · DIČ SK2020129727

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Akciová spoločnosť
Sídlo
Nám. A. Bernoláka 377, Námestovo
Odvetvie (NACE)
Telekomunikace · 61.10
Dátum vzniku
2001-06-19
Tržby 2024
7,2 mil. €
Výsledok hospodárenia 2024
-153,8 tis. €
Základné imanie
150,0 tis. €
DPH
Platiteľ DPH
Spisová značka
Sa/10965/L
Verejné obstarávanie (dodávateľ)
24 záznamov

Hlavný predmet podnikania
Obchodná činnosť v rámci voľných živností, okrem drahých kovov a výrobkov z nich

Hospodárske výsledky

RokTržbyVýsledok hospodárenia
2024 7,2 mil. € -153,8 tis. €
2023 7,0 mil. € 138,0 tis. €
2022 6,5 mil. € 361,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

C

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma DSI DATA, a. s. v konkurze?

DSI DATA, a. s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DSI DATA, a. s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala DSI DATA, a. s. tržby 7,2 mil. €.

Je DSI DATA, a. s. platiteľom DPH?

DSI DATA, a. s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DSI DATA, a. s. sídli?

DSI DATA, a. s. má sídlo na adrese Nám. A. Bernoláka 377, Námestovo, 02901.