V.E.N.U.S. Čadca, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36396281
DIČ: 2021553424
IČ DPH: SK2021553424
Čadečka 1460, Čadca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čadečka 1460, Čadca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 16. 1. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2008
Spisová značka: Sro/12653/L
Predmet podnikania (výber): - čistenie budov; - upratovacie práce; - pranie a čistiace služby bez chemického čistenia …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Alena Čavojcová od 21. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť V.E.N.U.S. Čadca, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 376 % na 1,2 tis. € a tržby jej klesli o 30 % na 29,5 tis. €.

29,5 tis. €
Tržby
1,2 tis. €
Zisk
75,0 tis. €
Aktíva
54,3 tis. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 44, 2022 −1,7 tis., 2023 7, 2024 248, 2025 1,2 tis.2021442022−1,7 tis.20237202424820251,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 25,9 tis., 2022 22,1 tis., 2023 28,6 tis., 2024 42,2 tis., 2025 29,5 tis.202125,9 tis.202222,1 tis.202328,6 tis.202442,2 tis.202529,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 29,5 tis. € 1,2 tis. €
2024 42,2 tis. € 248 €
2023 28,6 tis. € 7 €
2022 22,1 tis. € -1,7 tis. €
2021 25,9 tis. € 44 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie54,3 tis. €
  • Záväzky20,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma V.E.N.U.S. Čadca, spol. s r.o. v konkurze?

V.E.N.U.S. Čadca, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma V.E.N.U.S. Čadca, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala V.E.N.U.S. Čadca, spol. s r.o. tržby 29,5 tis. €.

Je firma V.E.N.U.S. Čadca, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 V.E.N.U.S. Čadca, spol. s r.o. dosiahla zisk 1,2 tis. €.

Je V.E.N.U.S. Čadca, spol. s r.o. platiteľom DPH?

V.E.N.U.S. Čadca, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma V.E.N.U.S. Čadca, spol. s r.o. sídli?

V.E.N.U.S. Čadca, spol. s r.o. má sídlo na adrese Čadečka 1460, Čadca, 022 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026