Metabolické centrum, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36394262
DIČ: 2021540840
Červenej armády 353/1, Martin

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Červenej armády 353/1, Martin Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 29. 9. 2000
Spisová značka: Sro/12442/L
Predmet podnikania (výber): - obchodná činnosť v rozsahu voľných živností; - poskytovanie zdravotníckej starostlivosti v rozsahu Rozhodnutia Krajského úradu v Žiline, odbor zdravotníctva, č.k.…; - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jana Latiaková od 29. 9. 2000
    konateľspoločník
  • MUDr. Lýdia Badíková od 6. 2. 2025
    spoločník
  • Marián Mokáň od 21. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Metabolické centrum, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 21,6 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 139,1 tis. €.

139,1 tis. €
Tržby
21,6 tis. €
Strata
139,1 tis. €
Celkové výnosy
52,4 tis. €
Aktíva
30,5 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
64,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 608, 2022 5,0 tis., 2023 8,5 tis., 2024 3,0 tis., 2025 −21,6 tis.202160820225,0 tis.20238,5 tis.20243,0 tis.2025−21,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 124,5 tis., 2022 134,4 tis., 2023 142,2 tis., 2024 158,4 tis., 2025 139,1 tis.2021124,5 tis.2022134,4 tis.2023142,2 tis.2024158,4 tis.2025139,1 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 125,5 tis., 2022 134,4 tis., 2023 142,2 tis., 2024 158,4 tis., 2025 139,1 tis.2021125,5 tis.2022134,4 tis.2023142,2 tis.2024158,4 tis.2025139,1 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 228, 2022 1,4 tis., 2023 2,3 tis., 2024 960, 2025 960202122820221,4 tis.20232,3 tis.20249602025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 139,1 tis. € -21,6 tis. €
2024 158,4 tis. € 3,0 tis. €
2023 142,2 tis. € 8,5 tis. €
2022 134,4 tis. € 5,0 tis. €
2021 124,5 tis. € 608 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok995 €
  • Krátkodobé pohľadávky8,2 tis. €
  • Finančné účty43,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy13,3 tis. €
  • Fondy zo zisku3,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov28,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-21,6 tis. €
  • Rezervy546 €
  • Krátkodobé záväzky21,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Metabolické centrum, s.r.o. v konkurze?

Metabolické centrum, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Metabolické centrum, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Metabolické centrum, s.r.o. tržby 139,1 tis. €.

Je firma Metabolické centrum, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Metabolické centrum, s.r.o. vykázala stratu 21,6 tis. €.

Kde firma Metabolické centrum, s.r.o. sídli?

Metabolické centrum, s.r.o. má sídlo na adrese Červenej armády 353/1, Martin, 036 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026