UNICO, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36392715
DIČ: 2020104746
IČ DPH: SK2020104746
Závodská č. 42, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Závodská č. 42, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 29. 6. 2000
Základné imanie: 225,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 7. 2000
Spisová značka: Sro/12283/L
Predmet podnikania (výber): - veľkoobchod v rozsahu voľných živností; - maloobchod v rozsahu voľných živností; - sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Radena od 21. 5. 2022
    konateľspoločník
  • Ing. Viera Radenová od 18. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť UNICO, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 13 % na 109,2 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 1,4 mil. €.

1,4 mil. €
Tržby
109,2 tis. €
Zisk
1,4 mil. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť
25,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 47,4 tis., 2022 48,2 tis., 2023 67,2 tis., 2024 96,5 tis., 2025 109,2 tis.202147,4 tis.202248,2 tis.202367,2 tis.202496,5 tis.2025109,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 746,3 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,2 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,4 mil.2021746,3 tis.20221,1 mil.20231,2 mil.20241,4 mil.20251,4 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 774,6 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,2 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,4 mil.2021774,6 tis.20221,1 mil.20231,2 mil.20241,4 mil.20251,4 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 15,7 tis., 2022 25,4 tis., 2023 33,5 tis., 2024 35,6 tis., 2025 39,8 tis.202115,7 tis.202225,4 tis.202333,5 tis.202435,6 tis.202539,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,4 mil. € 109,2 tis. €
2024 1,4 mil. € 96,5 tis. €
2023 1,2 mil. € 67,2 tis. €
2022 1,1 mil. € 48,2 tis. €
2021 746,3 tis. € 47,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie1,1 mil. €
  • Záväzky120,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma UNICO, s.r.o. v konkurze?

UNICO, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma UNICO, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala UNICO, s.r.o. tržby 1,4 mil. €.

Je firma UNICO, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 UNICO, s.r.o. dosiahla zisk 109,2 tis. €.

Je UNICO, s.r.o. platiteľom DPH?

UNICO, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma UNICO, s.r.o. sídli?

UNICO, s.r.o. má sídlo na adrese Závodská č. 42, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026