Stopercentná daňová, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36392693
DIČ: 2020127098
IČ DPH: SK2020127098
Bernolákova 1054/14, Liptovský Mikuláš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bernolákova 1054/14, Liptovský Mikuláš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 26. 6. 2000
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2000
Spisová značka: Sro/73695/L
Predmet podnikania (výber): - obchod s tovarom všetkého druhu v rozsahu voľných živností; - sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, prác a služieb v rozsahu voľných živností; - vedenie účtovníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Dana Droppová od 4. 12. 2019
    konateľspoločník
  • Ing. Zuzana Oceľová od 17. 2. 2022
    konateľspoločník
  • ETL Slovakia a.s. od 14. 12. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Stopercentná daňová, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 31 % na 60,8 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 289,3 tis. €.

289,3 tis. €
Tržby
60,8 tis. €
Zisk
292,6 tis. €
Celkové výnosy
140,8 tis. €
Aktíva
76,1 tis. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť
81,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,2 tis., 2022 53,2 tis., 2023 32,0 tis., 2024 46,3 tis., 2025 60,8 tis.202118,2 tis.202253,2 tis.202332,0 tis.202446,3 tis.202560,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 158,1 tis., 2022 202,0 tis., 2023 184,9 tis., 2024 244,7 tis., 2025 289,3 tis.2021158,1 tis.2022202,0 tis.2023184,9 tis.2024244,7 tis.2025289,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 289,3 tis. € 60,8 tis. €
2024 244,7 tis. € 46,3 tis. €
2023 184,9 tis. € 32,0 tis. €
2022 202,0 tis. € 53,2 tis. €
2021 158,1 tis. € 18,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok35,3 tis. €
  • Zásoby1,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky44,3 tis. €
  • Finančné účty53,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,5 tis. €
  • Fondy zo zisku750 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov7,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie60,8 tis. €
  • Rezervy5,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky17,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky41,9 tis. €
  • Bankové úvery480 €
  • Časové rozlíšenie2 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Stopercentná daňová, s. r. o. v konkurze?

Stopercentná daňová, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Stopercentná daňová, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Stopercentná daňová, s. r. o. tržby 289,3 tis. €.

Je firma Stopercentná daňová, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Stopercentná daňová, s. r. o. dosiahla zisk 60,8 tis. €.

Je Stopercentná daňová, s. r. o. platiteľom DPH?

Stopercentná daňová, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Stopercentná daňová, s. r. o. sídli?

Stopercentná daňová, s. r. o. má sídlo na adrese Bernolákova 1054/14, Liptovský Mikuláš, 031 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026