Rinoparts s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36392642
DIČ: 2021529598
IČ DPH: SK2021529598
Priemyselná 16, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priemyselná 16, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 19. 6. 2000
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2011
Spisová značka: Sro/12278/L
Predmet podnikania (výber): - obchodná činnosť v rozsahu voľných živností; - sprostredkovateľská činnosť; - vedenie účtovníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Hudec od 17. 10. 2011
    konateľspoločník
  • Zuzana Hudecová od 17. 10. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Rinoparts s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 4 % na 441,6 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 10,5 mil. €.

10,5 mil. €
Tržby
441,6 tis. €
Zisk
10,6 mil. €
Celkové výnosy
4,8 mil. €
Aktíva
2,2 mil. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť
7,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 157,3 tis., 2022 170,6 tis., 2023 184,1 tis., 2024 422,9 tis., 2025 441,6 tis.2021157,3 tis.2022170,6 tis.2023184,1 tis.2024422,9 tis.2025441,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,9 mil., 2022 7,0 mil., 2023 7,8 mil., 2024 9,2 mil., 2025 10,5 mil.20215,9 mil.20227,0 mil.20237,8 mil.20249,2 mil.202510,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 10,5 mil. € 441,6 tis. €
2024 9,2 mil. € 422,9 tis. €
2023 7,8 mil. € 184,1 tis. €
2022 7,0 mil. € 170,6 tis. €
2021 5,9 mil. € 157,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok14,9 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok174,3 tis. €
  • Zásoby3,8 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky738,4 tis. €
  • Finančné účty80,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie673 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku3,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,8 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie441,6 tis. €
  • Rezervy172 €
  • Dlhodobé záväzky59,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky999,5 tis. €
  • Bankové úvery1,5 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Rinoparts s.r.o. v konkurze?

Rinoparts s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Rinoparts s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Rinoparts s.r.o. tržby 10,5 mil. €.

Je firma Rinoparts s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Rinoparts s.r.o. dosiahla zisk 441,6 tis. €.

Je Rinoparts s.r.o. platiteľom DPH?

Rinoparts s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Rinoparts s.r.o. sídli?

Rinoparts s.r.o. má sídlo na adrese Priemyselná 16, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026