CSO Nána s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36385433
DIČ: 2020097970
IČ DPH: SK2020097970
Rastislavova 98, Košice - mestská časť Juh

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rastislavova 98, Košice - mestská časť Juh Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zber, spracúvanie a likvidácia odpadov; úprava odpadov na druhotné suroviny 38.11
Dátum vzniku: 15. 4. 1999
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 4. 1999
Spisová značka: Sro/53357/V
Predmet podnikania (výber): - obchodná činnosť v rozsahu voľných činností; - sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby; - kancelárske a sekretárske služby /vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb/ …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Lucia Šprinc od 17. 10. 2024
    konateľ
  • Ing. Richard Biznár od 2. 12. 2021
    konateľ
  • Jozef Streženec od 2. 12. 2021
    konateľ
  • Martin Šmigura od 17. 10. 2024
    konateľ
  • KOSIT a.s. od 11. 12. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CSO Nána s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 100 % na 952 € a tržby jej klesli o 20 % na 738,3 tis. €.

738,3 tis. €
Tržby
952 €
Zisk
738,4 tis. €
Celkové výnosy
1,5 mil. €
Aktíva
508,0 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
57,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,0 tis., 2022 −26,2 tis., 2023 262,8 tis., 2024 236,6 tis., 2025 952202117,0 tis.2022−26,2 tis.2023262,8 tis.2024236,6 tis.2025952
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 113,1 tis., 2022 193,9 tis., 2023 1,0 mil., 2024 922,0 tis., 2025 738,3 tis.2021113,1 tis.2022193,9 tis.20231,0 mil.2024922,0 tis.2025738,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 738,3 tis. € 952 €
2024 922,0 tis. € 236,6 tis. €
2023 1,0 mil. € 262,8 tis. €
2022 193,9 tis. € -26,2 tis. €
2021 113,1 tis. € 17,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,0 mil. €
  • Zásoby1,7 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky281,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky167,8 tis. €
  • Finančné účty67 €
  • Časové rozlíšenie1,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy17,4 tis. €
  • Fondy zo zisku671 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov482,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie952 €
  • Rezervy488,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky-156 €
  • Krátkodobé záväzky504,2 tis. €
  • Bankové úvery6 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CSO Nána s. r. o. v konkurze?

CSO Nána s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CSO Nána s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CSO Nána s. r. o. tržby 738,3 tis. €.

Je firma CSO Nána s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CSO Nána s. r. o. dosiahla zisk 952 €.

Je CSO Nána s. r. o. platiteľom DPH?

CSO Nána s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CSO Nána s. r. o. sídli?

CSO Nána s. r. o. má sídlo na adrese Rastislavova 98, Košice - mestská časť Juh, 043 46.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026