P M R , s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36385361
DIČ: 2020120003
IČ DPH: SK2020120003
Čsl. armády 3/10223, Martin

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čsl. armády 3/10223, Martin Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.11
Dátum vzniku: 12. 4. 1999
Základné imanie: 30,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 4. 1999
Spisová značka: Sro/11576/L
Predmet podnikania (výber): - organizovanie školiacich činností /kurzy, semináre, prednášky/; - podnikateľské poradenstvo; - obchodná činnosť, maloobchod v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Amália Buganová od 14. 9. 1999
    konateľ
  • Ing. Ján Bugan od 28. 12. 2004
    konateľ
  • Ing. Marek Bugan od 1. 3. 2008
    konateľspoločník
  • Ing. Milan Malák od 1. 3. 2008
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť P M R , s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 27 % na 562,5 tis. € a tržby jej ostali na 11,1 mil. €.

11,1 mil. €
Tržby
562,5 tis. €
Strata
11,9 mil. €
Celkové výnosy
11,6 mil. €
Aktíva
4,6 mil. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť
33,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,0 mil., 2022 1,7 mil., 2023 −217,0 tis., 2024 −767,8 tis., 2025 −562,5 tis.20211,0 mil.20221,7 mil.2023−217,0 tis.2024−767,8 tis.2025−562,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 13,6 mil., 2022 18,6 mil., 2023 14,4 mil., 2024 11,0 mil., 2025 11,1 mil.202113,6 mil.202218,6 mil.202314,4 mil.202411,0 mil.202511,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 11,1 mil. € -562,5 tis. €
2024 11,0 mil. € -767,8 tis. €
2023 14,4 mil. € -217,0 tis. €
2022 18,6 mil. € 1,7 mil. €
2021 13,6 mil. € 1,0 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok7,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok7,7 mil. €
  • Zásoby1,8 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky2,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,9 mil. €
  • Finančné účty173,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie56,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie30,0 tis. €
  • Fondy zo zisku8,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov5,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-562,5 tis. €
  • Rezervy86,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky444,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,4 mil. €
  • Bankové úvery2,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,8 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma P M R , s.r.o. v konkurze?

P M R , s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma P M R , s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala P M R , s.r.o. tržby 11,1 mil. €.

Je firma P M R , s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 P M R , s.r.o. vykázala stratu 562,5 tis. €.

Je P M R , s.r.o. platiteľom DPH?

P M R , s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma P M R , s.r.o. sídli?

P M R , s.r.o. má sídlo na adrese Čsl. armády 3/10223, Martin, 036 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026