FAMIS PRO, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36384682
DIČ: 2020119937
IČ DPH: SK2020119937
Langsfeldova 1A, Martin

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Langsfeldova 1A, Martin Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba strojov a zariadení i. n. 28.49
Dátum vzniku: 8. 3. 1999
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 3. 1999
Spisová značka: Sro/11523/L
Predmet podnikania (výber): - výroba kovov a kovových výrobkov; - výroba a stavba strojov a prístrojov s mechanickým pohonom; - predaj súčiastok a príslušenstva dvojstopových motorových vozidiel …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Mišovic od 29. 6. 2021
    konateľspoločník
  • Ing. Peter Šulan od 29. 6. 2021
    konateľ
  • Ing. Stanislava Stahlová od 29. 6. 2021
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FAMIS PRO, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 43 % na 103,5 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 3,0 mil. €.

3,0 mil. €
Tržby
103,5 tis. €
Zisk
3,3 mil. €
Celkové výnosy
3,1 mil. €
Aktíva
896,4 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
41,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 224, 2022 141,7 tis., 2023 238,2 tis., 2024 181,3 tis., 2025 103,5 tis.20212242022141,7 tis.2023238,2 tis.2024181,3 tis.2025103,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,1 mil., 2022 2,5 mil., 2023 3,2 mil., 2024 3,1 mil., 2025 3,0 mil.20212,1 mil.20222,5 mil.20233,2 mil.20243,1 mil.20253,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,0 mil. € 103,5 tis. €
2024 3,1 mil. € 181,3 tis. €
2023 3,2 mil. € 238,2 tis. €
2022 2,5 mil. € 141,7 tis. €
2021 2,1 mil. € 224 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok48,3 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok2,4 mil. €
  • Zásoby144,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky468,8 tis. €
  • Finančné účty4,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku697 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov785,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie103,5 tis. €
  • Rezervy39,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky250,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky587,2 tis. €
  • Bankové úvery1,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie63,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FAMIS PRO, s.r.o. v konkurze?

FAMIS PRO, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FAMIS PRO, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FAMIS PRO, s.r.o. tržby 3,0 mil. €.

Je firma FAMIS PRO, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FAMIS PRO, s.r.o. dosiahla zisk 103,5 tis. €.

Je FAMIS PRO, s.r.o. platiteľom DPH?

FAMIS PRO, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FAMIS PRO, s.r.o. sídli?

FAMIS PRO, s.r.o. má sídlo na adrese Langsfeldova 1A, Martin, 036 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026