LUNATEX, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36383112
DIČ: 2020097772
IČ DPH: SK2020097772
Kysucká cesta 8219/16B, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kysucká cesta 8219/16B, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 18. 11. 1998
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 12. 1998
Spisová značka: Sro/11390/L
Predmet podnikania (výber): - veľkoobchodná a maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; - sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby; - reklamné činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alena Gécziová od 18. 11. 1998
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LUNATEX, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 60 % na 9,7 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 314,6 tis. €.

314,6 tis. €
Tržby
9,7 tis. €
Zisk
315,5 tis. €
Celkové výnosy
397,2 tis. €
Aktíva
353,3 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
58,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 44,2 tis., 2022 13,5 tis., 2023 38,1 tis., 2024 24,5 tis., 2025 9,7 tis.202144,2 tis.202213,5 tis.202338,1 tis.202424,5 tis.20259,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 259,9 tis., 2022 275,5 tis., 2023 330,0 tis., 2024 331,0 tis., 2025 314,6 tis.2021259,9 tis.2022275,5 tis.2023330,0 tis.2024331,0 tis.2025314,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 314,6 tis. € 9,7 tis. €
2024 331,0 tis. € 24,5 tis. €
2023 330,0 tis. € 38,1 tis. €
2022 275,5 tis. € 13,5 tis. €
2021 259,9 tis. € 44,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok26,3 tis. €
  • Zásoby312,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky43,2 tis. €
  • Finančné účty15,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov336,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,7 tis. €
  • Rezervy7,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky806 €
  • Krátkodobé záväzky35,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LUNATEX, s.r.o. v konkurze?

LUNATEX, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LUNATEX, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LUNATEX, s.r.o. tržby 314,6 tis. €.

Je firma LUNATEX, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LUNATEX, s.r.o. dosiahla zisk 9,7 tis. €.

Je LUNATEX, s.r.o. platiteľom DPH?

LUNATEX, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LUNATEX, s.r.o. sídli?

LUNATEX, s.r.o. má sídlo na adrese Kysucká cesta 8219/16B, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026